Menu
Your Cart

Ochrana pred MODRÝM svetlom a suché oči Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Ochrana pred MODRÝM svetlom a suché oči Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Ochrana pred MODRÝM svetlom a suché oči Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
14,80€
Bez DPH: 12,33€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3043

Ochrana pred modrým svetlom a suché oči Webber Naturals. Pomáha chrániť pred škodlivým modrým svetlom z elektronických zariadení, spolu so zmiernením symptómov syndrómu suchého oka. Klinicky sa preukázalo, že zlepšuje optickú hustotu makulárneho pigmentu a podporuje vizuálny výkon (zlepšené oslnenie, citlivosť na kontrast a zrakovú ostrosť), čo pomáha chrániť oči filtráciou škodlivého modrého svetla emitovaného elektronickými zariadeniami.

Pomáha podporovať zdravie očí v podmienkach (spojených s poškodením slnečného žiarenia), ako je šedý zákal a vekom podmienená makulárna degenerácia. Pomáha znižovať riziko vzniku šedého zákalu, zlepšiť citlivosť na kontrast, ostrosť zraku, obnovu oslnenia a znížiť poškodenie buniek spôsobené voľnými radikálmi. Podporuje zdravie očí tým, že znižuje únavu očí a únavu očí spojenú s používaním elektronického zariadenia.

Poskytuje úľavu a zlepšuje symptómy syndrómu suchého oka, vrátane podpory správnej funkcie slzy (znížená rýchlosť odparovania slz a zvýšenie sekrécie slz). Zlepšuje symptómy suchého oka po nadmernom používaní počítača.

Obsiahnuté živiny chránia sietnicu pred svetlom indukovaným oxidačným poškodením a podporujú stav oka, vrátane vekom podmienenej makulárnej degenerácie (AMD) a katarakty. Pomáhajú tiež zlepšiť ostrosť zraku (ostrosť) a to, ako dobre naše oči reagujú na oslnenie, ako sú svetlomety automobilov v noci.

Táto komplexná receptúra ​​podporuje zdravie očí znížením únavy očí a únavy očí spojenej s používaním elektronických zariadení. Zahŕňa tiež omega-3 mastné kyseliny z rybieho oleja, ktoré poskytujú úľavu a zlepšujú symptómy syndrómu suchého oka.

Formula ponúka prirodzený a pohodlný spôsob podpory vizuálneho zdravia a boja proti modrému svetlu počas života v tomto digitálnom veku.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Zloženie: Výťažok z nechtíka lekárskeho (Tagetes erecta) (Lutemax 2020TM) 100 mg, Luteín (Tagetes erecta) (nechtík lekársky) 20 mg, Zeaxanthin (Tagetes erecta) (nechtík lekársky) 2 mg, Meso-Zeaxantín 2 mg, Rybí olej (sardely, sardinky a / alebo makrely) 857,14 mg, Omega-3 mastné kyseliny 617,14 mg, Eikosapentaenová kyselina (EPA) 360 mg, Dokosahexaenová kyselina (DHA) 240 mg

Ostatné zložky: Slnečnicový olej, mäkké tobolky (želatína, glycerín, čistená voda, annatto, oxid titaničitý), žltý včelí vosk, slnečnicový lecitín bez GMO.

Ďalšie informácie: Neužívajte, ak ste tehotná alebo dojčiaca žena. Neužívajte ak máte alergiu na niektorú z rastlín Asteraceae/Compositae/Daisy. Uchovávajte mimo dosahu detíNie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Dávkovanie: Dospelí: 1 kapsula denne, najlepšie s jedlom ktoré obsahuje olej / tuk, alebo ako určí lekár/lekárnik.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 30
Forma: softgel
výživový doplnok Blue Light & Dry Eyes Protection Webber Naturals 
bol uvedený na trh ako doplnok stravy.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA