Menu
Your Cart

OraMD ústny sprej pre svieži dych

OraMD ústny sprej pre svieži dych
Dočasne vypredané
OraMD ústny sprej pre svieži dych
12,30€
Bez DPH: 10,25€
  • Dostupnosť: Dočasne vypredané
  • Kód produktu: sprej

100% prírodná alternatíva k lepšej ústnej hygiene s osviežovačom dychu. Je vyrobený z rovnakého zloženia čistých prírodných ingrediencií ako OraMD originál. Kombinácia kompaktnej veľkosti fľašky s postrekovačom uľahčuje liečiť zlý dych na cestách v práci alebo medzi priateľmi. Oleje v dutine ústnej stále ničia parodontálne baktérie, ktoré spôsobujú zápach. Stači použiť len niekoľkokrát denne medzi čistením zubov, a baktérie môžete pomôcť udržať na uzde. Značka OraMD ponúka produkty najvyššej kvality na každodennú starostlivosť o zuby pre celú rodinu. Sú vhodné na prevenciu či pomoc pri liečení špecifických problémov spojených so zubami a ústnou dutinou. Neobsahujú alkohol, fluorid ani sodium lauryl sulfát, známy tiež ako SLS.

Nová klinická štúdia vykonaná v Centre pre orálny výskumu zdravia na University of Kentucky v Lexingtone, KY ukazuje že OraMD prísady majú účinnú antibakteriálnu aktivitu proti GRAM-pozitívnych a GRAM-negatívnych baktérií v dutine ústnej. Štúdie naznačujú, že prospešné klinické účinky pri znižovaní zápalu parodontu, môže byť vzhľadom na antibakteriálne účinky olejov. ŠTÚDIA

OraMD sprej úplne eliminuje zápach z úst. "Zabije" príčinu zlého dychu a udržuje ju od zápachu z úst späť (na rozdiel od chemických sprejov, ústnych vôd alebo mätových bonbónov).

  • Klinicky preukázané, že zabíja parodontálne baktérié
  • Zanecháva naozaj svieži, čistý pocit v ústach
  • Iba 100% čisté prírodné látky.
  • Zahŕňa asi 60 stlačení spreja na fľaške.
  • Neobsahujú alkohol, fluorid ani sodium lauryl sulfát, známy tiež ako SLS.

Používanie OraMD pri dennej hygiene ústnej dutiny výborne prispieva k stabilizácii dobrého stavu ďasien.

Plak - príčina Vašich problémov s ďasnami. Tiež nazývaný bakteriálny povlak - je pôvodcom väčšiny ochorení zubov a ďasien a je najmä hlavnou príčinou problémov s ďasnami. Plak je jemný a prakticky neviditeľný film, ktorý sa vytvára každodenne na zuboch a ďasnách, hlavne v priestore medzi zubami a ďasnami. Kyslosť plaku narúša zubnú sklovinu a toxíny vylučované baktériami útočí na ďasná, spôsobujú ich začervenanie, opuch a bolestivosť, čo vedie ku krvácaniu z ďasien. Po takomto útoku tkanivo ďasien stráca prirodzenú schopnosť svoje vlastné regenerácie. Každodenné odstraňovanie plaku zabraňuje vzniku zápalu ďasien a vracia ďasnám schopnosť vlastnej regenerácie, aj keď boli dlhodobo postihnutých.

Upozornenie: nie je vhodné pre deti do 13 rokov, tehotné a dojčiace ženy.   

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA