Menu
Your Cart

Osteo na Dnu, Reumu a Artritídu s InflamEase Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Osteo na Dnu, Reumu a Artritídu s InflamEase Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Osteo na Dnu, Reumu a Artritídu s InflamEase Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
19,90€
Bez DPH: 16,58€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3376

Osteo dna bolesti s InflamEase® a Celerase™, hroznové semeno a kurkuma Webber Naturals. Oslobodenie od bolesti s Osteo Gout obsahuje štandardizované výťažky z kurkumy, semena zeleru a hroznového semena, sladkého koncentrátu z čerešne, vitamínu C a zmesi ultra ovocia z InflamEase. Táto inovatívna rastlinná formulácia ponúka prirodzenú cestu na zmiernenie bolesti spojenej s dnou. Obsahuje unikátnu zmes prírodných rastlinných extraktov a vitamínu C, ktoré pomáhajú zmierniť bolesť spojenú so zvýšenou hladinou kyseliny močovej v krvi (hyperurikémia), bežne známa ako dna.

Ako zápalová artritída dochádza k dne, keď sa uretové kryštály nahromadia v tele a ukladajú sa do kĺbov a okolo nich. To vedie k náhlym záchvatom bolesti a zápalu, ktoré často postihujú základňu palca.

Zelerový výťažok zo semien bol tradične používaný v bylinnej medicíne na zníženie bolesti spojenej s dnou. Extrakt z hroznových semien a koncentrát sladkej čerešne preukázali, že majú vynikajúcu antioxidačnú aktivitu v dôsledku obsahu procyanidínu a anthocyanínu a ukázalo sa, že znižujú zápal a bolesť spojenú s dnou.

Kurkuma sa už dlho používa na zníženie bolesti kĺbov spojených s osteoartritídou. Osteo Gout Pain Relief obsahuje hlavnú aktívnu zložku kurkumu, kurkuminoidy vrátane kurkumínu v komplexe s fosfatidylcholínom pre vyššiu absorpciu a biologickú dostupnosť. Kurkumín poskytuje významnú antioxidačnú podporu a môže modulovať činnosť zápalu a dráhy bolesti.

Je úplne prirodzené riešenie, ktoré ponúka cielenú úľavu od bolesti dny. Obsahuje semeno zeleru, ktoré sa tradične používa v rastlinnej medicíne na zníženie bolesti spojenej s dnou, reumatizmom a artritídou. Pomáha znižovať zvýšené hladiny kyseliny močovej v krvi (hyperurikémia), ktorá je základnou príčinou dny.

Osteo Pain Gout Relief tiež obsahuje vitamín C, základnú živinu, o ktorej sa zistilo, že znižuje hladinu kyseliny močovej v sére a chráni pred dnou. Táto komplexná receptúra je vhodná pre vegetariánov a vegancov a ponúka prirodzenú podporu pre úľavu bolesti kĺbov spojenú s dnou.

Priaznivé účinky Osteo dna bolesti s InflamEase® a Celerase™, hroznové semeno a kurkuma:

  • Prírodné riešenie na zmiernenie bolesti dny.
  • Pomáha znižovať zvýšenú hladinu kyseliny močovej v krvi, čo je základná príčina dny.
  • Obsahuje výťažok zo semena zeleru, tradične používaný na zníženie bolesti spojenej s artritídou.
  • Synergický vzorec s extraktmi zo sladkého višňového koncentrátu, kurkumy a hrozna.
  • Obsahuje InflamEase, extrakt zo siedmich plodov, ktorý funguje synergicky a poskytujú antioxidačnú podporu.
  • Rastlinná zmes bez obsahu mäkkýšov vhodná pre vegetariánov a vegánov.

Zloženie: Celerase™ extrakt zo zeleru 20:1 (Apium graveolens) (semeno) 75 mg, Výťažok z hroznových semien (Vitis vinifera) (osivo) (80% oligomérnych proantokyanidínov) 25 mg, Sladký čerešňový koncentrát 36:1 (Prunus avium) (ovocie) 50 mg, Vitamín C (kyselina askorbová) 250 mg, Curcuminoid-fosfatidylcholínový komplex (Curcuma longa, Helianthus annuus) (rizóm a slnečnicové semeno) (33% curcuminoidov) 125 mg. *Ultra Fruit Blend od InflamEase® (76% polyfenoly) 50 mg, Vlastná ovocná zmes: hrozna (Vitis vinifera), granátového jablka (Punica granatum), jahody (Fragaria vesca), brusnice (Vaccinium macrocarpon), čučoriedky (Vaccinium corymbosum), maliny (Rubus idaeus), čučoriedky (Vaccinium myrtillus).

Ostatné zložky: Vegetariánska kapsula (karbohydrátová guma, čistená voda), magnéziumstearát rastlinný(lubrikant), oxid kremičitý, mikrokryštalická celulóza.

Ďalšie informácie: Poraďte sa s lekárom pred použitím, ak máte cukrovku, poruchu obličiek, žlčové kamene, obštrukciu žlčových ciest, žalúdočné vredy, nadmernú žalúdočnú kyselinu alebo ak užívate antiagregačné lieky, lieky na riedenie krvi alebo akékoľvek lieky na predpis. Ak príznaky pretrvávajú alebo sa zhoršujú, poraďte sa s lekárom. Neužívajte, ak ste tehotná alebo dojčiaca žena, alebo ak ste alergický na rastliny čeľade Umbelliferae (mrkva, zeler). Citlivá osoba môže mať alergické reakcie. Semeno zeleru môže zvýšiť citlivosť na UV svetlo; obmedzenie expozície ultrafialovým žiarením (napr. opaľovanie alebo solárium) počas dlhého obdobia používania tohto výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: 2 kapsuly denne alebo podľa pokynov lekára

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 60
Forma: vegetariánske kapsule
výživový doplnok Osteo dna bolesti s InflamEase® a Celerase™, hroznové semeno a kurkuma Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA