Menu
Your Cart

Pentha Pro® Natural Proteín 1000g | Prom-In

Pentha Pro® Natural Proteín 1000g | Prom-In
Pentha Pro® Natural Proteín 1000g | Prom-In
26,50€
Bez DPH: 22,08€
 • Dostupnosť: Ihneď
 • Kód produktu: 13251

Pentha Pro® Natural Proteín 1000g. Pentha pro® oat smoothie je proteínový nápoj tvorený zmesou piatich rôznych zdrojov bielkovín. Ide o prírodný produkt, bez umelých sladidiel, aróm a farbív, sladený výhradne stéviou. Vychutnajte si netradičnú príchuť ovsa v proteíne pre tých, ktorí chcú len to najlepšie.

PENTHA PRO® NATURAL – 100% prírodný proteín bez chémie

V PROM-INe sme sa dlho pohrávali s myšlienkou vytvoriť proteín, ktorý bude čisto prírodný a ktorý nebude zaťažený žiadnymi chemickými aditívami, ako sú napr. arómy, farbivá alebo sladidlá. Po niekoľkých nevydarených pokusoch sme vytvorili produkt, ktorý konečne splnil nami nastavené kritéria. A prichádzame na trh s novinkou PENTHA PRO® NATURAL. Ide o produkt výhradne sladený prírodným extraktom z rastliny stévia, ktorý dopĺňa delikátnu chuť vysoko akostného bezlepkového ovsa. Týmto spojením vzniká produkt, ktorý v porovnaní s ostatnými vyniká delikátnou príjemnou chuťou a krémovou konzistenciou. Veríme, že tí, ktorí sú zameraní na zdravý životný štýl a čo najprirodzenejšiu stravu, si ho zamilujú. Tým, ktorí majú radi výrazne sladkú chuť, môže najprv pripadať trochu nevýrazný a nezaujímavý, ale veríme, že prirodzená chuť si nájde svojich fanúšikov. Tento čisto prírodný produkt, ktorý splní najnáročnejšie požiadavky vrcholového športovca, poskytne kvalitné živiny pre deti, ktoré športujú, ale tiež dokáže poskytnúť živiny pre kojením zaťaženú mamičku, možno nie je produktom zameraným na masu ľudí, ale na zákazníka, ktorý ocení unikátnu zmes čisto prírodných, šetrne spracovaných zdrojov bielkovín v kombinácii s jemným prírodným ochutením.

PENTHA PRO® – Výhradne najkvalitnejšie zdroje bielkovín

Na počiatku všetkého stála požiadavka vytvoriť pre našu firmu úplne jedinečnú zmes bielkovín rešpektujúcu najnovšie výskumy na poli výživy. Väčšina výrobcov síce ponúka zmesi srvátkových bielkovín, ale zatiaľ ignorujú posledné výskumy a prax špecialistov na výživu. Pýtate sa prečo? Možno za tým je príliš konzervatívny prístup. Srvátkový proteín je bezpochyby skvelý zdroj bielkovín, ktorý ponúka vynikajúce amino spektrum spoločne s mnohými zdravotnými benefitmi. Trochu sa ale pozabudlo na to, že v kombinácii s ďalšími zdrojmi bielkovín vzniká synergický efekt v zmysle 1:1=3. Práve preto sme išli ďalej a použili zmes tých najkvalitnejších zdrojov bielkovín. Základ produktu tvorí kombinácia srvátkových proteínov a izolátu mliečneho proteínu doplnená o vaječný albumín v pomere rešpektujúcom posledné výskumy.

PENTHA PRO® – Zdroje bielkovín pod drobnohľadom

 • 50 % obsahu bielkovín tvorí srvátkový proteín spracovaný najšetrnejšou metódou krížovej mikrofiltrácie (CFM), vďaka ktorej získame bielkovinu s úplne neporušenou štruktúrou.
 • 5 % obsahu bielkovín tvoria značkové peptidy srvátky, ktoré ponúkajú stimuláciu trávenia a rýchly štart regeneračných procesov.
 • 35 % obsahu bielkovín tvorí najdrahší, ale tiež najperspektívnejší zdroj bielkovín vo výžive, a to izolát mliečneho proteínu, ktorý je zdrojom micelárneho kazeínu v čisto prírodnej podobe. Zdravotne prínosy tohto zdroja bielkovín ďaleko presahujú hranice športu.
 • A nakoniec doplňujeme celú zmes vaječným albumínom, ktorý tvorí posledných 10 % obsahu bielkovín, ktorý je jediný zo všetkých zdrojov bielkovín teplom denaturovaný. Prečo? Jednoducho preto, aby sme zaistili optimálnu stráviteľnosť. Vďaka tepelnej úprave sa výrazne zlepší stráviteľnosť tohto vynikajúceho zdroja aminokyselín a vhodne doplní celkové amino spektrum nášho produktu.

PENTHA PRO® NATURAL – V čom je výnimočný?

 • Ideálna kombinácia bielkovín pre použitie po tréningu, ale tiež kedykoľvek počas dňa.
 • Úplne prírodný proteínový doplnok, ochutený iba extraktom z rastliny stévia.
 • Krémová chuť vďaka horúcou parou spracovanému ovsu.
 • Minimalizovaná inzulínová odpoveď organizmu vďaka špecifickej zmesi bielkovín.
 • Podpora spaľovania tuku vďaka vysokému podielu micelárneho kazeínu.
 • Prirodzený zdroj vápniku.
 • Minimálny obsah laktózy.
 • Cielene použitá zmes enzýmov s protizápalovým účinkom (bromelaín, papaín) a laktázy pre naštiepenie zbytkovej laktózy.

Kde nájde PENTHA PRO® NATURAL uplatnenie predovšetkým?

 • Pri športovcoch zameriavajúcich sa na nárast svalovej hmoty.
 • Pri aktívnych ľuďoch, ktorí svoje zdravie radia na prvé miesto.
 • Pri ochrane zdravia detí, ktoré športujú.

Zloženie: zmes bielkovín pentha Pro ® (srvátkový proteínový koncentrát spracovaný metódou cfm (mlieko, emulgátor: sójový lecitín), micelárny kazeín (mlieko), sušený vaječný albumín, srvátkový proteínový izolát spracovaný metódou cfm (mlieko, emulgátor: sójový lecitín), enzymatickou hydrolýzou upravený srvátkový proteín (mlieko)), instantné bezlepková ovsená múka, zahusťovadlo: guarová guma; enzýmy: laktáza, bromelín, papaín; sladidlo: steviol-glykozidy.

Dávkovanie: Rozmiešajte 1 dávku (2 odmerky = 40 g) v 200 - 400 ml vody alebo mlieka a užite 1 až 3 krát denne, ideálne po tréningu, alebo medzi hlavnými jedlami.

Ďaľšie informácie: Potravina, prášok, s obsahom náhradného sladidla. Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Krajina pôvodu: Česká republika

Veľkosť balenia: 1000 g (25 porcií)
Forma: prášok
výživový doplnok Pentha Pro® Natural Proteín 1000 g Prom-In

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA