..ktoré máme v portfóliu majú dlhoročnú Históriu, Tradíciu, Dôveru a sú preverené generáciami.

Holle je jedným z najstarších výrobcov detskej výživy v Európe. Albert Diefenbach založil Holle ako špecialista potravinárskeho podniku v Arlsheim v roku 1933 ako ako Holle Food AG. To bol základ pre ekologickú detskú výživu. Čoskoro potom bol vyrobený prvý celozrnný chlieb Holle a prvé organické detské jedlo - čo robí Holle prvým výrobcom biopotravín v Európe. Dokonca aj filozofia spoločnosti bola založená na antropozofických diétnych zásadách a bio-dynamickom poľnohospodárstve.

Töpfer je prvý výrobca dojčenských mliek v Nemecku. Max Töpfer bol prvým obchodníkom v Nemecku ktorý vytvoril potrebné podmienky pre priemyselnú výrobu detskej výživy na začiatku 20 storočia. V roku 1911 založil spoločnosť v Bohlene blízko mestečka Liepzig a spolu so známymi doktormi vyvinul tekutú potravu pre dojčatá. V roku 1923 pán Töpfer dal premiestniť výrobu do Allgau kde boli materiály na vvýrobu ľahšie dostupné. V roku 1927 vznikla ryžová kaša v spolupráci so známymi profesormi z Charite v Berlíne.

Webber Naturals je najväčší kanadský líder vo vývoji, spracovaní a výrobe doplnkov výživy na trhu s prírodnými produktmi. Naše produkty sa predávajú vo viac ako 100 krajinách sveta. Viac ako 50 rokov spoločnosť dodáva vitamíny, minerály, rastlinné a špeciálne doplnky zákazníkom, s dôverou v zdravie ich rodín. Spoločnosť Webber Naturals je hrdá na získané hodnotenie od spokojných zákazníkov. Spoločnosť ConsumerLab zverejnila ročný prieskum zákazníkov na základe 10 260 odpovedí, kde sa naša značka umiestnila na TOP pozíciách v spokojnosti zákazníkov.

Now Foods je dôležité uviesť, že spoločnosť NOW založil Elwood Richard v roku 1968 na dvoch jednoduchých, ale veľmi dôležitých princípoch "kvalita a cenová dostupnosť". Počas svojej histórie spoločnosť NOW Foods nepretržite poskytovala kvalitné prírodné produkty za prijateľné ceny. Poslanie našej spoločnosti poskytovať hodnotu prostredníctvom produktov a služieb, ktoré ľuďom umožňujú viesť zdravší život, vychádza z týchto princípov. Od roku 1968 sa spoločnosť NOW Foods rozrástla z malého rodinného obchodu so zdravými potravinami na významného výrobcu v odvetví výživových doplnkov.

Trusted Health Products Prináša Vám účinné a 100% prírodné produkty ktoré sú bezpečné, a na slovenskom trhu výnimočné a vysoko účinné. Spoločnosť je priekopníkom v oblasti ústnej hygieny a je etablovaná vo viac ako 20 krajinách sveta


Webber Naturals: Najlepšie hodnotená kanadská značka
WRITTEN BY Kara McKnight- 07 May 2012

Spoločnosť Webber Naturals je hrdá na to, že bola menovaná (zvíťazila v hlasovaní) najlepšou kanadskou značkou výživových doplnkov na základe hodnotenia spokojnosti spotrebiteľa v prieskume portálu ConsumerLab.com! ConsumerLab.com zverejnila výsledky svojho ročného prieskumu spotrebiteľskej spokojnosti užívateľov vitamínov a výživových doplnkov pre rok 2012. Minulú jeseň sa prieskumu zúčastnilo 10 260 respondentov, ktorí vyberali najlepšie značky výživových doplnkov, najlepšie značky špeciálnych druhov doplnkov a najlepších obchodov s potravinovými doplnkami.

Spoločnosť Webber Naturals je pyšná, že zvíťazila v kategórii Najlepšia kanadská značka výživových doplnkov na základe spotrebiteľskej spokojnosti! Webber Naturals ďakuje Vám všetkým, našim fanúšikom! Viac informácii o prieskume čítajte na Top-rated Vitamin and Supplement Brands and Merchants on Consumer Satisfaction for 2012.

Komu sú určené produkty?

 • Všetkým ľuďom, ktorí si vážia vlastné zdravie, myslia na prítomnosť či budúcnosť, chcú sa cítiť fit a čo najdlhšie prežívať plnohodnotný život.
 • Ženám, ktoré chcú dobre vyzerať, dobre sa cítiť a mať dostatok energie pre zvládanie každodenného kolobehu.
 • Mužom, pre udržanie kondície, dobrého zdravia a vysokej výkonnosti.
 • Deťom, na zlepšenie ich imunity, zdravý psychický či fyzický vývoj.
 • Bábätkám, batoliatam, detská BIO výživa Lactana a detské kaše (Töpfer) sú vyrábané podľa tých najprísnejších hygienických kritérií a z tých najlepších surovín v bio kvalite. Jemná detská pokožka vyžaduje veľmi nežné zaobchádzanie. Preto je kozmetika Töpfer pre bábätká hypoalergénna, ošetrujúca a detskú pokožku rozmaznáva. Mamičky, nemáte čas behať po meste a zháňať všetko potrebné pre Vás a Vaše bábätko? Nemusíte! Práve tu nájdete všetko čo potrebujete.
 • Seniorom, aby stačili mladšej generácii a aktívne prežívali každý deň.
 • Chorým na posilnenie organizmu, na podporu liečby a zníženie vedľajších účinkov niektorých liekov.
 • Tým, ktorí chcú znížiť svoju váhu, aby sa im to podarilo v kľude a bez ujmy na zdraví.
 • CFIA (Canadian Food Inspection Agency)
 • NHPD (Natural Health Products Directorate)
 • FDA (Food and Drug Administration)
 • GMP (Good Manufacturing Practices)
 • GLP (Good Laboratory Practice)

Všetky ponúkané produkty spĺňajú prísne normy Good Manufacturing Practice (GMP - Správna výrobná prax), pri pestovaní sú dodržiavané zásady Good Agricultural Practice (GAP - Správna poľnohospodárska prax).

Kategórie