Menu
Your Cart

Rodiola Extrakt 150 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Rodiola Extrakt 150 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Rodiola Extrakt 150 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
8,90€
Bez DPH: 7,42€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3461

Rodiola Extrakt 150 mg Webber Naturals je bezpečný a účinný bylinný extrakt, ktorý pomáha mysli a telu pomáha prispôsobiť sa stresu. Zvyšuje duševnú čistotu, energiu, zmierňuje úzkosť a skracuje čas na obnovenie. Extrakt Rhodiola 3% salidrosidy je štandardizovaný extrakt poskytujúci konzistentnú a silnú podporu, keď je vaša myseľ a telo stresované. Podporuje duševnú výdrž a pôsobí ako adaptogén na dočasné zmiernenie príznakov stresu (ako je duševná únava a pocit slabosti).

Je váš kalendár preplnený pracovnými, školskými a rodinnými aktivitami? Mohli by ste využiť malú pomoc pri riešení stresu moderného a hektického života.

Rhodiola (Rhodiola rosea) je adaptogén, ktorý pomáha mysli a telu prispôsobiť sa, a zotaviť sa zo stresu. Na rozdiel od stimulantov, ktoré dočasne zvyšujú pracovnú kapacitu, ale zanechávajú vás pocitovo vyčerpaných, Rodiola zvyšuje výkon počas stresu a bez vyčerpania energie a skutočne skracuje čas zotavenia sa po období stresu.

Klinické štúdie ukazujú, že rhodiola funguje rýchlo, aby vám pomohla efektívne pôsobiť sa, keď je vyvíjaný tlak a s tým spojený stres. U niektorých ľudí sa v priebehu niekoľkých dní zistí zlepšenie nálady a energie, a u ďalších sa zaznamená rozdiel v priebehu 2-6 týždňov užívania.

Extrakt z Rhodiola je štandardizovaný extrakt vyrobený podľa noriem GMP, ktorý dodáva konzistentnú a silnú dávku primárnych aktívnych zložiek (salidrozidy a rosavíny) na podporu vašej mysle a tela v čase stresu.

Priaznivé účinky Rodiola Extrakt:

  • Zvyšuje duševnú jasnosť a vytrvalosť v období stresu.
  • Udržiava silu, koordináciu a vytrvalosť počas fyzického výkonu.
  • Antioxidačná ochrana znižuje riziko poškodenia voľnými radikálmi spôsobené stresom.
  • Primárne aktívne zložky (salidrosides a rosavins) na podporu mysle a tela v čase stresu.
  • Podpora pre duševnú odolnosť.

Zloženie: Rhodiola extrakt (Rhodiola rosea) (koreň) (štandardizovaný na 3% salidrosides) 150 mg

Ostatné zložky: Mikrokryštalická celulóza, želatínová kapsula (želatína, čistená voda), rastlinný stearát horečnatý stupeň (mazivo).

Ďalšie informácie: Pred použitím sa poraďte s lekárom ak ste tehotná alebo dojčiaca žena. Môže spôsobiť bolesti hlavy, nespavosť a / alebo podráždenosť v takomto prípade prerušte užívanie. Nepožívajte ak máte bipolárnu poruchu alebo ochorenie bipolárneho spektra. Poraďte sa s lekárom ak užívate hormonálnu substitučná terapiu (HRT), antikoncepčné tabletky, antidepresívne lieky (napr. selektívne inhibítory spätného vychytávania serotonínu [SSRI]). Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: Dospelí: 3 kapsule denne alebo podľa pokynov lekára. Neužívajte pred spaním. Pre užívanie viac ako 6 týždňov sa poraďte s lekárom.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 90
Forma: kapsuly

výživový doplnok Rodiola Extrakt Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA