Detská výživa (príkrm) banán a krupica od 6. mesiaca 190g

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Holle baby food GmbH, Švajčiarsko
Kód produktu: 4477
Dostupnosť: Ihneď
1,30€
Bez DPH: 1,08€

Množstvo

Detská výživa (príkrm) banán a krupica od 6. mesiaca. Výživa v skle je vhodná keď ste mimo domova alebo máte málo času. Kvalitné ovocie a pre detské jazýčky atraktívna chuť s Holle ovocné príkrmy. BIO ovocná výživa s banánom je lahodná desiata pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Je vyrobená zo starostlivo vybraného ovocia najvyššej kvality, ktoré boli vypestované spôsobom ekologického hospodárstva.

Krajina pôvodu hlavných zložiek: Nemecko / Brazília / Turecko

Charakteristika: Bez pridaného cukru alebo soli, neobsahuje mliečne bielkoviny, bez kvasníc, neobsahuje vajcia a laktózu, bez umelých farbív, konzervačných látok a aróm.

Odporúčanie: Podľa najnovších poznatkov pediatri odporúčajú zaraďovať alergény skôr, ako tomu bolo donedávna. Zavedenie potencionálnych alergénov v období medzi ukončeným 4.-7. mesiacom veku je lepšie znášané, obzvlášť ak je dieťa ešte dojčené.

Príprava: pred použitím zamiešajte, začnite s 2-4 lyžičkami a množstvo postupne zvyšuje až k celému obsahu pohára. V chladničke môžete skladovať po otvorení dva dni uzavreté viečkom.

Zloženie: Voda, banán** 21%, pšeničná krupica** (varená) 18%, hruškový džús koncentrát* 14%, celozrnná ryžová múka**, citrónová šťava*
* Z ekologického poľnohospodárstva
** Od biodynamické poľnohospodárstvo (kvalita Demeter)

Obsah: 190 g
Holle Detská výživa banán a krupica bio od 6. mesiaca
 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Kategórie

pri nákupe nad 55€

DOPRAVA
ZDARMA