Menu
Your Cart

Lactopriv (špeciálna dietetická potravina bez mlieka (bezlaktózové) mlieko, výživa pre dojčatá od narodenia) Topfer

Lactopriv (špeciálna dietetická potravina bez mlieka (bezlaktózové) mlieko, výživa pre dojčatá od narodenia) Topfer
Dočasne vypredané
Lactopriv (špeciálna dietetická potravina bez mlieka (bezlaktózové) mlieko, výživa pre dojčatá od narodenia) Topfer
12,00€
Bez DPH: 10,00€
 • Dostupnosť: Dočasne vypredané
 • Kód produktu: 6003401

Lactopriv (špeciálna dietetická potravina bez mlieka pre dojčatá od narodenia). Dietetická potravina bez laktózy v prášku, pre dojčatá s laktózovou intoleranciou alebo pri menších zažívacích problémoch. Najdôležitejšou zložkou stravy dojčiat a batoliat je mlieko. Niektoré deti však nedokážu spracovať cukor obsiahnutý v mlieku, teda laktózu. Odborníci tento stav nazývajú laktózová intolerancia.

Lactopriv je nutrične kompletná výživa pre dlhodobé používanie pri laktózovej intolerancii. Intolerancia laktózy je enzymatická porucha, pri ktorej chýba alebo nefunguje enzým laktáza, ktorý štiepi mliečny cukor laktozu na dva jednoduché cukry – glukozu a galaktozu.

Lactopriv je špeciálne dietetické jedlo bez mlieka od narodenia, ktoré bolo vyvinuté na dietetické ošetrenie nedostatku laktázy, celiakie, galaktozémie a intolerancie fruktózy. Od narodenia je vhodná ako výhradná výživa za predpokladu, že dieťa nie je dojčené. Lactopriv neobsahuje nutričné zložky, ktoré nie sú tolerované v prípade vyššie uvedených chorôb: kravské mliečne bielkoviny, glutén, laktóza, sacharóza, galaktóza a fruktóza. Vysoko kvalitné sójové proteíny, rastlinné oleje a ľahko stráviteľné uhľohydráty nahrádzajú tieto zložky.

Unikátna zmes Probifido pomáha prirodzene podporovať črevnú mikroflóru dieťaťa. Probifido® je unikátnou kombináciou štyroch rôznych bifido baktérií, ktoré sa prirodzene vyskytujú v črevách zdravých a dojčených detí. Probifido podporuje rast zdraviu prospešných bifidobaktérií v črevnej mikroflóre dieťaťa.

V prípade alergie na bielkoviny kravského mlieka je výrobok vhodný až od ukončeného 6. mesiaca.

 • Je osobitne vyvinutý pokrm pre špeciálnu diétu bez obsahu mlieka.
 • Dobre sýtiaca a ľahko stráviteľná.
 • Určená na použitie pri laktózovej intolerancii.
 • Zodpovedá súčasným vedeckým poznatkom a spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitu.
 • Na Lactopriv možno prejsť z ktorejkoľvek inej dojčenskej výživy.
 • Spĺňa kritériá najvyššej kvality a je v súlade s najnovšími vedeckými poznatkami o výžive.
 • ProBifido - obsahuje hodnotné bifido kultúry osvedčené po desaťročia, B. breve, B. bifidum, B. infantis, B. longum.
 • Obsahuje dôležité polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom.
 • Nepoužívajte v prípade alergie na sójové proteíny.
 • Neobsahuje konzervanty, farbivá ani umelé arómy.
 • Prirodzene bezlepková.

Špeciálna dietetická potravina bez mlieka. Dobre sýtiaca a ľahko stráviteľná určená na použitie pri laktózovej intolerancii.

Produkt sa musí používať iba pod dohľadom lekára! Je vhodný na používanie ako jediný zdroj výživy. Potravina je určená pre dojčatá od narodenia. Lactopriv nie je vhodný pri alergii na sójový proteín! Pri alergií na proteín kravského mlieka by mal byť Lactopriv používaný od ukončeného 6. mesiaca.

Zloženie: Maltodextrín, rastlinné oleje, izolát sójovej bielkoviny, glukózový sirup, fosforečnan vápenatý, chlorid draselný, uhličitan vápenatý, cholín-bitartrát, uhličitan horečnatý, vitamín C, inozitol, chlorid sodný, taurín, L-karnitín, Niacín, Vápnik-DPantotenát, Vitamín B2, Vitamín A, Síran mangánu, Síran meďnatý, Vitamín B1, Vitamín B6, Jodičnan draselný, vitamín K, kyselina listová, biotín, vitamín D, seleničnan sodný, vitamín B 12.


Töpfer získal ocenenie kvality produktov 2013. Pridajte sa ku kvalite aj VY.

Veľkosť balenia: 600 g
Lactopriv (špeciálna dietetická potravina bez mlieka (bezlaktózové) mlieko, výživa pre dojčatá od narodenia)


Pre každý náš produkt sme stanovili najvyššie štandardy a zaručujeme ich prvotriednu kvalitu. Iba vtedy, ak výrobok plne vyhovuje týmto najprísnejším štandardom kvality, môže niesť meno Töpfer. Na začiatku sú vždy suroviny. Nezávislé ústavy pravidelne kontrolujú všetkých našich dodávateľov, či majú certifikát pre ekologické poľnohospodárstvo, aby sa zabezpečilo, že špecifikácie budú dôsledne dodržané. Tento prísny kontrolný postup pokračuje kontrolami v našich vlastných laboratóriách od surovín až po hotový výrobok. V neposlednom rade je riadenie kvality firmy Töpfer certifikované podľa medzinárodného štandardu IFS pre potraviny (International Featured Standard). To zaisťuje našim výrobkom najvyššiu mieru bezpečnosti a trvalo vysokú úroveň kvality.

Lactana® ekologická s Probifido®

Bifidobaktérie pomáhajú detskému organizmu pri budovaní zdravej črevnej flóry. Probifido® je vo všetkých produktoch Lactana® . Tento komplex je vyrobený zo štyroch rôznych bifidobaktérií, ktoré sú aj v materskom mlieku.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA