Tráviace enzýmy FORTE Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Tráviace enzýmy FORTE Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín 5 2
     2 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada
Kód produktu: 3211
Dostupnosť: Ihneď
17,80€
Bez DPH: 14,83€

Množstvo

 Tráviace Enzýmy Komplet Webber Naturals sú komplexné enzýmy, ktoré pomáhajú organizmu rozložiť sacharidy, bielkoviny a tuky. Enzýmy urýchľujú chemické reakcie v tele a môžu zlepšiť zápaly aj trávenie. Nedostatok tráviacich enzýmov v čreve môže znížiť absorpciu živín a spôsobiť nadúvanie, plynatosť a nepohodlie.

Enzýmom je bielkovina alebo molekula na báze proteínu, ktorá pôsobí ako katalyzátor - iniciuje, urýchľuje alebo produkuje špecifické chemické reakcie. Život by neexistoval bez enzýmov. V našich telách tráviace enzýmy pomáhajú rozložiť potraviny na najzákladnejšie zložky, aby sa mohli absorbovať. Mnoho ľudí trpí nafukovaním, pálením záhy a inými príznakmi zlého trávenia. To môže byť spôsobené nedostatočnosťou tráviacich enzýmov v žalúdku a čreve.

Kompletné tráviace enzýmy kombinujú enzýmy potrebné na úplné trávenie bielkovín, sacharidov a tukov. Schopnosť vášho tela produkovať enzýmy má tendenciu k znižovaniu vyhľadom na vek, takže doplnenie je jedným z najjednoduchších spôsobov, ako zlepšiť trávenie. Je to tiež dôležitý spôsob, ako dostať všetky výživové výhody z potravín, ktoré jeme.

Užívanie enzýmových doplnkov s jedlom pomáha tráveniu, zvyšuje rozklad potravy v žalúdku a črevách a pomáha znižovať pálenie záhy, plynatosť a nadúvanie.

Priaznivé účinky Tráviace enzýmy komplet:

  • Pomáhajú zmierniť tráviace ťažkosti.
  • Podporujú správne trávenie prijatých pokrmov.
  • Pomáhajú predchádzať páleniu záhy.
  • Môžu byť nápomocné pri rôznych potravinových intoleranciách.
  • Podporujú lepšie využitie energie z potravy.
  • Sú vhodnou voľbou na podporu celkového zdravia.

Zloženie: Na trávenie uhľohydrátov: Amyláza (Aspergillus oryzae / Aspergillus niger) 63 mg (6300 DU), Celuláza (Trichoderma reesei) 18 mg (90 CU), Laktáza (Aspergillus oryzae) 5,75 mg (290 ALU), Maltáza (Aspergillus oryzae) 10 mg (30 DP), Sucrase (Saccharomyces cerevisiae) 2 mg (20 INVU), Hemiceluláza (Trichoderma reesei) 10 mg (100 HCU), Na štiepenie bielkovín: Proteáza (fungálna: Aspergillus oryzae / Apergillus niger) 55 mg (22,100 HUT), Proteáza (bakteriálna: Bacillus subtilis) 5 mg (2400 PC), Bromelaín (Ananas comosus) (stonka) 50 mg (750 PU), Papain (Carica papaya) (ovocie) 12,5 mg (225 USP), Na trávenie tukov: Lipáza (Aspergillus niger / Candida rugosa) 31,25 mg (250 LU)

ALU: jednotka laktázy kyseliny; CU: celulózová jednotka; DP: Diastatic Power; DU: jednotka dextrinizácie; HCU: jednotka hemicellulázy; HUT: jednotka hemoglobínu na báze tyrozínu; INVU: jednotka Invertase; LU: Lipázová jednotka; PC: Proteázová jednotka; PU: Papainova jednotka; USP: United States Pharmacopeia

Ostatné zložky: Želatínové kapsuly (želatína, čistená voda), mikrokryštalická celulóza.

Ďalšie informácie: Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: dospelí 2 tablety s každým jedlom, max 10 tabliet denne.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 60
Forma: kapsuly

výživový doplnok Tráviace enzýmy FORTE Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale. 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Kategórie

pri nákupe nad 55€

DOPRAVA
ZDARMA