Tráviace enzýmy Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada
Kód produktu: 3201
Dostupnosť: Ihneď
8,80€
Bez DPH: 7,33€

Množstvo

Tráviace enzýmy na bielkoviny a uhľohydráty Webber Naturals enzýmy pre bielkoviny a sacharidy pomáhajú a zvyšujú normálne trávenie. Amyláza pomáha rozložiť sacharidy, zatiaľ čo papain a bromelaín rozkladajú proteíny. Betain HCL zvyšuje trávenie vytvorením priaznivého prostredia v žalúdku. Tento vzorec môže tiež zlepšiť zotavenie zo športových zranení a zápalu.

Enzýmy sú nevyhnutné pre trávenie a zabezpečenie bunkovej energie. Naše telá produkujú enzýmy a tiež enzýmy získavame z našej stravy. Tráviace enzýmy rozkladajú naše jedlo, čo umožňuje, aby sa živiny a energia absorbovali do krvného obehu. Telo používa skladované živiny a energiu na opravu tkanív a buniek. Doplnenie enzýmami môže zabrániť alebo znížiť plynatosť a nadúvanie, môže zastaviť alebo znížiť nepriaznivé reakcie v potravinách a môže znížiť zápal a bolesť artritídy a športových zranení.

Amyláza pomáha pri štiepení škrobu na jednoduchých cukrov.

Papain (z papáje) pomáha pri trávení bielkovín a má protizápalové a hojivé vlastnosti.

Hydrochlorid betainu (HCL) pomáha tým, ktorí majú nedostatok žalúdočnej kyseliny, pomáha tráveniu bielkovín a môže znížiť citlivosť na potraviny.

Bromelaín (z ananásu) pomáha pri trávení bielkovín a poskytuje protizápalové vlastnosti.

Dobré trávenie tiež spôsobuje menej plynatosti a nadúvania a môže znížiť citlivosť na potraviny. Vyskúšajte tráviace enzýmy pre lepšie trávenie a celkové zdravie.

Priaznivé účinky Tráviace enzýmy:

  • Pomáhajú zmierniť nadúvanie, plynatosť alebo dokonca zvrátiť príznaky potravinových intolerancií.
  • Prispievajú k lepšiemu využitiu energie z prijatej potravy.
  • Pomáhajú rozkladať sacharidy a bielkoviny.
  • Pomáhajú vytvárať priaznivé prostredie v žalúdok.

Zloženie: Amyláza (Aspergillus oryzae / Aspergillus niger) 50 mg (5000 DU / g), betaín hydrochlorid 50 mg, bromelain (Ananas comosus) (ovocie) 50 mg (1.000 GDU / g), papaín (Carica papaya) (ovocie) 25 mg (6000 USP / mg), Papaya (Carica papaya) (plod) 6,5 mg

Ostatné zložky: mikrokryštalická celulóza, hydrogénfosforečnan vápenatý, sodná soľ kroskarmelózy, rastlinný stearát horečnatý (mazivo).

Ďalšie informácie: Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: dospelí 3x denne 1 kapsula, najlepšie s jedlom.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 90
Forma: tablety
výživový doplnok Tráviace enzýmy Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Kategórie

pri nákupe nad 55€

DOPRAVA
ZDARMA