Zázvor 500 mg cmúľajúci Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada
Kód produktu: 3260
Dostupnosť: Ihneď
10,50€
Bez DPH: 8,75€

Množstvo

 Zázvor 500 mg Webber Naturals je prirodzený zázvorový produkt na zmiernenie trávenia, nevoľnosti a vracania. Zázvor je známy svojimi pozitívnymi účinkami na tráviaci systém, pomáha zmierňovať zažívacie ťažkosti vrátane nedostatku chuti do jedla, nevoľnosti, zažívacie kŕče, poruchy trávenia, dyspepsiu a nadúvanie. Je vysoko koncentrovaný zázvorový extrakt.

Zázvorový koreň sa používa ako tradičný liek v mnohých kultúrach už tisíce rokov. Bola klinicky dokázaná, že pomohla zabrániť nevoľnosti a zvracaniu v dôsledku cestovania a / alebo morskej choroby. Tradične sa používa v rastlinnej medicíne na zmiernenie zažívacích problémov, vrátane nedostatku chuti do jedla, nevoľnosti, tráviacich kŕčov, poruchy trávenia, dyspepsie a nadúvania. Zázvor sa tiež používa ako expektorant a antitusikum na zmiernenie bronchitídy, kašľa a prechladnutia.

Zázvor obsahuje vysoký obsah fenolov a prchavých olejov, ktoré sú zodpovedné za pozitívne účinky tohto koreňa. Tieto účinné zložky pomáhajú stimulovať trávenie, zvyšujú vstrebávanie živín a zmierňujú plynatosť. Zázvor je vynikajúca karminačná látka, ktorá podporuje odstránenie črevného plynu a črevnú spazmolytiku, uvoľňuje a upokojúje črevný trakt. Výskum ukazuje, že aktívne zložky zázvoru majú aj mierne protizápalové vlastnosti, ktoré môžu byť užitočné pri bolestiach kĺbov spojených s osteoartritídou.

Organický zázvor je štandardizovaný tak, aby obsahovala 5% gingerolov, čo je bioaktívna zložka v zázvoroch, ktorá je zodpovedná za účinok proti nevoľnosti. Každá tableta obsahuje 500 mg ekologicky vypestovaného zázvoru a je lahodne osladená prírodným xylitolom a steviou.

Klinicky dokázané, že pomáha predchádzať nevoľnosti a vracaniu spojeným s cestovnou chorobou a / alebo morskou chorobou. Pomáha predchádzať nevoľnosti a vracaniu súvisiacim s pooperačným stavom. Tradične používaný v bylinnej medicíne na zmiernenie zažívacích porúch / vrátane nedostatku chuti do jedla, nevoľnosti, zažívacích kŕčom, poruchy trávenia, dyspepsie a nadmernej koliky (karmínová), ako expektorant a antitusikum na zmiernenie bronchitídy, ako aj kašľa a nachladnutie. Pomáha zmierniť bolesť spojenú s menštruačnými kŕčmi, ako aj bolesť kĺbov spojenú s osteoartritídou.

Priaznivé účinky Zázvor 500 mg:

  • Pomáha zmierňovať zažívacie ťažkosti vrátane nedostatku chuti do jedla, nevoľnosti, zažívacie kŕče, poruchy trávenia, dyspepsiu a nadúvanie.
  • Štandardizované na 5% gingerolov, bioaktívna zložka zázvoru.
  • Má karminatívne, expektorantné a antitusívne účinky.
  • Pomáha zmierniť kašeľ a príznaky nachladnutia.
  • Prirodzene sladené xylitolom a steviou.

Zloženie: Organický Zázvor extrakt 25:1 (Zingiber officinale) (podzemok) 20 mg (Ekvivalent k 500 mg Zázvoru), Gingerols (5%) 1 mg

Ostatné zložky: Xylitol, mikrokryštalická celulóza, hydroxypropylcelulóza, rastlinný stearát horečnatý (mazivo), Stevia rebaudiana list.

Neobsahuje: umelé farbivá, konzervačné látky alebo sladidlá, bez mlieka a mliečnych výrobkov, bez pšenice a droždia.

Ďalšie informácie: Poraďte sa so svojím lekárom, ak príznaky pretrvávajú alebo sa zhoršujú. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: 2 cmúľajúce tablety denne alebo ako určí lekár/lekárnik.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 60
Forma: cmúľajúcich tabliet
výživový doplnok Zázvor Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale. 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Kategórie

pri nákupe nad 55€

DOPRAVA
ZDARMA