Menu
Your Cart

5-HTP 100 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

5-HTP 100 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
5-HTP 100 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
9,80€
Bez DPH: 8,17€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3658

5-HTP (5-Hydroxy L-Tryptophan) 100 mg od Webber Naturals. 5-Hydroxytryptofán (5-HTP) je aminokyselina, ktorú vaše telo prirodzene vytvára.  Táto zlúčenina je prírodným prekurzorom neurotransmitera nazývaného serotonín, ktorý pomáha vytvárať „dobrý pocit“. 5-HTP od Webber Naturals sa ľahko prehĺtajú a sú entericky potiahnuté, aby sa minimalizovali potenciálne žalúdočné ťažkosti.

Telo produkuje serotonín radom chemických krokov, počínajúc aminokyselinou L-tryptofánom. Jednou z chemikálií na ceste z transformácie L-tryptofánu na serotonín je 5-HTP. https://www.naturvitamins.sk/5-htp-100-mg-webber-naturals

5-HTP od Webber Naturals z africkej rastliny (Griffonia simplicifolia) je cenným doplnkom stravy, ktorý bezpečne a účinne zvyšuje hladinu serotonínu.

Vaše telo ho používa na produkciu serotonínu, chemického posla, ktorý vysiela signály medzi nervovými bunkami. Nízke hladiny serotonínu sú spojené s depresiou, úzkosťou, poruchami spánku, prírastkom na váhe a ďalšími zdravotnými problémami (1, 2). Lekári už predtým spájali nedostatok serotonínu s celým radom zdravotných problémov vrátane depresie.

Zvýšenie produkcie serotonínu v tele môže mať preto rôzne výhody. Na základe rozsiahleho výskumu možno povedať, že serotonín hrá významnú úlohu pri depresii, nespavosti, obezite, fibromyalgii a migrénach.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Zloženie: 5-HTP (L-5-hydroxytryptofan) (Griffonia simplicifolia) (semeno) 100 mg

Ostatné zložky: Hydrogénfosforečnan vápenatý, mikrokryštalická celulóza, čistená voda, povlak (hydroxid amónny, celulóza, metylcelulóza, triglyceridy so stredne dlhým reťazcom, kyselina olejová, čistená voda, alginát sodný, kyselina stearová) a rastlinný stearát horečnatý (lubrikant).

Ďalšie informácie: Neužívajte, ak ste tehotná alebo dojčiaca žena, alebo ak máte eozinofília-myalgia syndróm alebo ak máte sklerodermiaZvýšte pozornosť, ak obsluhujete ťažké stroje, riadite motorové vozidlo alebo sa podieľate na činnostiach, ktoré vyžadujú sústredenosť. Uchovávajte mimo dosahu detíNie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Dávkovanie: 1 tableta 2-3 krát denne, alebo podľa odporúčania lekára.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 30
Forma: tablety
výživový doplnok 5-HTP (5-Hydroxy L-Tryptophan) Webber Naturals 
bol uvedený na trh ako doplnok stravy.

Viac informácií o vitamíne 5-HTP na našom blogu, 6 priaznivých účinkov 5-HTP alebo Pokyny na dávkovanie a doplnenie 5-HTP

Referencie:

1. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/17984558/
2. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/8697046/

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA