Menu
Your Cart

Anti-Stresová formula (B-Calm) Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Anti-Stresová formula (B-Calm) Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Anti-Stresová formula (B-Calm) Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
15,90€
Bez DPH: 13,25€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3161

Anti-Stresová (B-Calm) bylinná formula Webber Naturals poskytuje ochranu pred stresom v prvej línii. Stresu sa možno nedá vyhnúť, ale jeho účinky sa môžu zmierniť náležitou výživnou podporou. Fyzický a psychický stres spôsobuje, že telo spotrebuje viac vitamínov, najmä vitamínov B.

Nutričná podpora je potrebná v obdobiach stresu, keď sú nadobličky preťažené a telo sa nedokáže primerane zotaviť. Nadobličky produkujú adrenalín a kortizol, hormóny zapojené do odpovede „bojuj alebo uteč“. https://www.naturvitamins.sk/anti-stres-b-calm-webber-naturals

Patentovaná forma indickej byliny ashwagandha (Withania somnifera), nazývaná Sensoril®, má regeneračné vlastnosti, ktoré pomáhajú podporovať nadobličky a môžu pomôcť telu pri budovaní odolnosti proti únave a stresu.

Komplex B-Calm® B50 s Ashwagandha od Webber Naturals obsahuje optimálne vyvážené hladiny vitamínov B a Sensoril® na zmiernenie príznakov a ochranu tela pred negatívnymi účinkami stresu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Zloženie: Extrakt Sensoril® Ashwagandha (Withania somnifera) (koreň a list) (štandardizovaný na 8% s aanolidmi) 75 mg, vitamín B1 50 mg, vitamín B2 50 mg, vitamín B3 50 mg, vitamín B6 50 mg, vitamín B12 50 mcg, kyselina listová 1 mg, kyselina pantoténová 50 mg, biotín 50 mcg, inositol 50 mg, cholín bitartrát 50 mg

Ostatné zložky: želatínové kapsule (želatína, čistená voda), mikrokryštalická celulóza, rastlinný kvalitné stearát horečnatý, ryžová múka.

Ďalšie informácie: Neužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte. Nemiešajte s alkoholom alebo liečivom ktoré obsahuje sedatíva. V prípade že produkt užívate viac ako 60 dni, užívanie konzultujte s lekárom. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detíNeprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Dávkovanie: Dospelí 1 kapsula denne

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 60
Forma: kapsuly
výživový doplnok Anti-Stresová bylinná formula (B-Calm) Webber Naturals
 bol uvedený na trh ako doplnok stravy.

Viac informácií o vitamíne Anti-Stresová formula na našom blogu, 1 priaznivý účinok B-Calmu

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA