Menu
Your Cart

Prenatal komplet multivitamín, minerál + DHA | vitamín | Webber Naturals

Prenatal komplet multivitamín, minerál + DHA | vitamín | Webber Naturals
Prenatal komplet multivitamín, minerál + DHA | vitamín | Webber Naturals
15,00€
Bez DPH: 12,50€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3621

 Multivitamín a Minerál Prenatal pre tehotné ženy Webber Naturals je prenatálna výživa a obsahuje viac než len vitamíny a minerály ale aj rybí olej s DHA a EPA, zázvor a luteín. Prenatal zaisťuje vám a pre vaše rastúce dieťatko dostatočnú vysokú účinnosť s plnou podporou látok ktoré potrebujete. Od kyseliny listovej, mastné kyseliny DHA, zatiaľ čo zázvor pomáha zmierňovať nepríjemné príznaky tehotenstva. Kompletný Prenatálny multi-vitamín poskytuje kompletné spektrum zložiek pre podporu zdravia ako aj pre vyvíjajúci sa plod.

Aby sa zabránilo riziku nedostatkov, pediatri odporúčajú užívať prenatálny multivitamín ešte pred tehotenstvom a naďalej tiež užívať aj pri dojčení. Napr. kyselina listová znižuje riziko defektov neurálnej trubice. DHA je dôležitou súčasťou prenatálnej výživy na podporu kognitívneho zdravia a funkcie mozgu. Niektoré ženy majú pocit na vracanie v prvom trimestri; iné bojujú s tráviacimi poruchami v priebehu celého tehotenstva. Multi Prenatal obsahuje koncentrovaný zázvor, ktorý je tradične používaný na zmiernenie tráviacich problémov, vrátane nevoľnosti, vracanie, pálenie záhy a poruchy trávenia. Zázvor je bezpečný a účinný počas tehotenstva.

DHA je dôležitá najmä pre riadenie a súhru životných procesov v organizme, správnu funkciu bunkových stien, nervov, oka, imunity a srdcovo-cievneho systému. Hrá významnú úlohu v procese zapamatovávání, najmä v detstve je potrebná pre správny mentálny vývoj.

Priaznivé účinky Prenatal Multi komplex pre tehotné ženy:

  • Pomáha znížiť riziko defektov neurálnej trubice (základ, z ktorého sa vytvára mozog a miecha plodu).
  • Prispieva k správnej funkcii imunitného, nervového a kardiovaskulárneho systému.
  • Podporuje správny rast zárodočných tkanív.
  • Zohráva významnú úlohu v procese delenia buniek.
  • Podporuje zdravý vývoj kostí, kĺbov, zubov.
  • Podporuje normálnu tvorbu červených krviniek, nevyhnutných na prenos kyslíka.
  • Pomáha zmierniť príznaky únavy a vyčerpania.

Zloženie:

Vitamíny: Beta-karotén 1250 IU (750 mcg), Vitamín B1 (tiamínmononitrát) 0,9 mg, Vitamín B2 (riboflavín) 0,85 mg, Vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid) 1,3 mg, Vitamín B12 (kyanokobalamín) 4 mcg, Niacínamid 10 mg, Kyselina pantoténová (d-pantotenát vápenatý) 5 mg, Biotín 50 mikrogramov, Kyselina listová (kyselina listová) 0,5 mg, Vitamín C (kyselina askorbová) 50 mg, Vitamín D3 (cholekalciferol) 200 IU (5 mcg)

Minerály: Vápenik (uhličitan) 100 mg, Horčík (HVP*) 50 mg, Železo (HVP*) 14 mg, Zinok (HVP*) 12,5 mg, Meď (HVP*) 1 mg

Ďalšie zložky: Rybí olej (ančovička, sardinka a / alebo makrela) 250 mg, Kyselina eikozapentaénová (EPA) 10 mg, Kyselina dokozahexaénová (DHA) 132,5 mg, Zázvor 25:1 Extrakt (Zingiber officinale) (odrez) 10 mg, Luteín (Tagetes erecta) (kvetina nechtíka) 2,5 mg
*Hydrolyzované rastlinné proteíny

Ostatné zložky: Kapsule na báze softgelu (želatína, glycerín, čistená voda, rohovník), organický ľanový olej, lecitín bez GMO, žltý včelí vosk, mikrokryštalická celulóza.

Neobsahuje: Umelé farbivá, konzervačné látky ani sladidlá, žiadne mliečne výrobky, cukor, pšenicu, lepok, kvasnice, sóju, vajcia, kôrovce, soľ, orechy alebo geneticky modifikované organizmy (non-GMO).

Ďalšie informácie: Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: 2 gélové kapsuly denne najlepšie s jedlom, niekoľko hodín pred alebo po užití medikamentov alebo ako určí váš lekár.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 60
Forma: gélové kapsuly
výživový doplnok Prenatal Multi multi pre tehotné ženy Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale. 

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA