Menu
Your Cart

Osteo proti bolesti chrbtice s InflamEase Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Osteo proti bolesti chrbtice s InflamEase Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Osteo proti bolesti chrbtice s InflamEase Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
24,90€
Bez DPH: 20,75€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3372

Osteo bolesť chrbta s InflamEase®, biela vrba, Boswellia, Kurkuma Webber Naturals. Osteo Back Pain Relief obsahuje štandardizované výťažky z kurkumi, boswellie a bielej vŕby spolu s horčíkom a ultra ovocná zmes z InflamEase. Táto inovatívna rastlinná formulácia poskytuje krátkodobú úľavu od bolesti dolnej časti chrbta a menšej bolesti kĺbov ktorá je spojená s osteoartritídou.

Osteo Back Pain Relief od spoločnosti Webber Naturals obsahuje vysoko absorbovateľné kurkuminoidy spolu s horčíkom a bylinnými prísadami, ktoré pomáhajú zmierniť bolesti chrbta a menšie bolesti kĺbov spojené s osteoartritídou. Táto komplexná receptúra je ideálna na krátkodobé zmiernenie týchto problémov a môže sa použiť v spojení s bežnými spôsobmi liečby.

Kurkuma sa dlhodobo používa na zníženie bolesti kĺbov spojených s osteoartritídou. Osteo Back Pain Relief obsahuje hlavnú aktívnu zložku kurkumu, kurkuminoidy vrátane kurkumínu v komplexe s fosfatidycholínom pre vyššiu absorpciu a biologickú dostupnosť. Kurkumín poskytuje významnú antioxidačnú podporu a môže modulovať činnosť zápalu a dráhy bolesti.

Biela vŕbová kôra a extrakty Boswellia serrata sa dlhodobo používajú v tradičnej bylinnej medicíne na zmiernenie bolesti a zápalu. Biela vŕba pomáha zmierniť bolesť dolnej časti chrbta, pravdepodobne preto, že je zdrojom kyseliny salicylovej, prirodzenej analgetickej a protizápalovej látky. Extrakt Boswellie (živica) sa bežne používa v ájurvédskej medicíne na zmiernenie bolesti súvisiacej so zápalom kĺbov. Hlavnou aktívnou zložkou Boswellia je kyselina boswelová.

Tiež obsahuje horčík, základný minerál potrebný na relaxáciu svalov, ako aj zdravie kostí a kĺbov. Ultrafúzna zmes od InflamEase je kombináciou siedmich koncentrovaných ovocných extraktov, ktoré fungujú synergicky a poskytujú ultra-antioxidačnú silu.

Táto komplexná receptúra je vhodná pre vegetariánov a vegánov a ponúka prirodzenú podporu pre úľavu od bolesti dolnej časti chrbta, zápalu kĺbov a bolesti kĺbov.

Osteo Back Pain Relief je všestranný prípravok, ktorý ponúka cielenú úľavu od bolesti chrbta. Biela vŕba, boswellia, kurkuma a horčík, zložky používané v rastlinnej medicíne, ktoré poskytujú krátkodobú úľavu od bolesti v dolnej časti chrbta, poskytujú úľavu na menšiu bolesť kĺbov (v dôsledku osteoartrózy) a úľavu zápalu kĺbov a príbuzných symptómov), ak sa používa v spojení s konvenčnou liečbou. Používa sa v bylinnom lieku na zmiernenie horúčky súvisiacej s bežnou zimou a na zmiernenie bolesti hlavy. Pomáha pri tvorbe tkaniva a pri udržiavaní správnej svalovej funkcie. Pomáha telu metabolizovať sacharidy, bielkoviny a tuky. Pomáha pri vývoji a udržiavaní kostí a zubov.

Priaznivé účinky Osteo bolesť chrbta s InflamEase®, biela vrba, Boswellia, Kurkuma:

  • Poskytuje cielenú krátkodobú úľavu od bolesti dolnej časti chrbta.
  • Pomáha redukovať menšie bolesti kĺbov a zápal kĺbov v dôsledku osteoartritídy.
  • Obsahuje rastlinné protizápalové a analgetické zložky; kurkuma, biela vrbová kôra a boswellia.
  • Obsahuje patentovanú zmes ultra ovocia od InflamEase, extraktu zo siedmich plodov, ktoré synergicky fungujú na poskytnutie antioxidačnej podpory.
  • Rastlinná zmes bez obsahu mäkkýšov vhodná pre vegetariánov a veganov.

Zloženie: Výťažok z bieleho výhonku (Salix alba) (mladá kôra) (15% salicínu) 100 mg, Curcuminoid-fosfatidylcholínový komplex (Curcuma longa, Helianthus annuus) (rizóm a slnečnicové semeno) (33% curcuminoidov) 75 mg, Extrakt z Boswellia (Boswellia serrata) (oleoresin z gumy) (40% kyseliny boswellovej) 50 mg, Horčík (citrát) 25 mg, * Ultra Fruit Blend od InflamEase® (76% polyfenoly) 50 mg, Vlastná ovocná zmes: hrozna (Vitis vinifera), granátového jablka (Punica granatum), Jahody (Fragaria vesca), brusnice (Vaccinium macrocarpon),
Čučoriedka (Vaccinium corymbosum), malina (Rubus idaeus), Borovice (Vaccinium myrtillus)

Ostatné zložky: Vegetariánska kapsula (karbohydrátová guma, čistená voda), mikrokryštalická celulóza, magnéziumstearát rastlinný (lubrikant), oxid kremičitý.

Ďalšie informácie: Ak príznaky pretrvávajú alebo sa zhoršujú, poraďte sa s lekárom. Ak máte príznaky gastrointestinálneho traktu, ako je nevoľnosť, vracanie, bolesť brucha, dyspepsia, pálenie záhy alebo hnačka, prestaňte užívať a poraďte sa s lekárom. Poraďte sa so svojím lekárom, ak máte astmu alebo peptickú vredovú chorobu, máte žlčové kamene alebo obštrukciu žlčových ciest, máte žalúdočné vredy alebo prebytočnú žalúdočnú kyselinu alebo užívate antikoagulančné lieky alebo prípravky obsahujúce kyselinu acetylsalicylovú (ASA) alebo iné salicyláty, alebo ak užívate antiagregačné lieky alebo lieky na riedenie krvi. Neužívajte, ak ste alergický na kyselinu acetylsalicylovú (ASA) alebo iné salicyláty alebo ste tehotná alebo dojčiaca žena. Je známe, že sa vyskytuje precitlivenosť (napr. Alergia), v takom prípade užívanie prerušte. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: Pre bolesť v dolnej časti chrbta (dospelí): 2 kapsule dvakrát denne alebo podľa pokynov lekára. Pri bolesti zápalu / kĺbu (dospelí): 4 kapsuly dvakrát denne alebo podľa pokynov lekára. Obráťte sa na lekára ak užívate dlhodobo.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 120
Forma: vegetariánske kapsule
výživový doplnok Osteo bolesť chrbta s InflamEase®, biela vrba, Boswellia, Kurkuma Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA