Menu
Your Cart

Multivitamín s Minerálmi pre mužov Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Multivitamín s Minerálmi pre mužov Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Multivitamín s Minerálmi pre mužov Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
16,30€
Bez DPH: 13,58€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3850

Multivitamín a Minerál pre mužov Webber Naturals je kompletný multivitamínový a minerálny doplnok, ktorý poskytuje celú škálu živín na podporu zdravia mužov, najmä mužov so sedavým alebo mierne aktívnym životným štýlom. Rovnako ako všetky naše produkty MultiSure, sa užíva iba 2 kapsuly denne ktoré poskytujú základné nutričné hodnoty pre organizmus.

Vitamíny a minerály sú nevyhnutné živiny potrebné pre normálne chemické procesy, ktoré sa vyskytujú v tele. Tento vzorec môžu užívať muži, ktorí nespĺňajú denné požiadavky na vitamíny a minerály alebo pre mužov, ktorí by chceli dodatočnú podporu vitamínov a minerálov spolu s podporou dodatočných antioxidantov a fytochemikálií.

Vitamíny a minerály sú vzájomne závislé, čo si vyžaduje ich úplnú prítomnosť navzájom. Pridané fytonutrienty v tomto vzorci zvyšujú antioxidačný účinok a súčasne podporujú zdravie mužov.

Extrakt Saw Palmetto je špecifický pre zlepšenie funkcie prostaty. Prášková šťava z alfalfa má protizápalové a protiplesňové vlastnosti. Vyvažuje hladinu cukru v krvi, hladinu hormónov a podporuje kosti, kĺby a tráviaci systém. Paradajkový extrakt dodáva lykopén, fytonutrient je bohatý na antioxidanty a prospešný pre zdravie prostaty. Luteín, ďalší antioxidant, podporuje zdravie očí.

MultiSure pre mužov mladších ako 50 rokov je komplexná formula ideálna pre mierne aktívnych mužov, ktorí chcú dodatočnú výživovú podporu, ktorá dopĺňa zdravý životný štýl. Podporuje funkciu mnohých telesných procesov vrátane funkcie svalov, imunity a štítnej žľazy.

Priaznivé účinky Multivitamín s Minerálmi pre mužov:

  • Obsahuje optimálne množstvo živín.
  • Obsahuje Saw Palmetto pre zdravie a podporu prostaty.
  • S antioxidačným lykopénom pre dodatočný antioxidačný účinok a podporu prostaty.
  • Antioxidant pre udržanie dobrého zdravia.
  • Posilňuje a prispieva k ochrane funkcie očí.
  • Komplex vitamínov a minerálov pre denné dodanie živín.

Zloženie:

Vitamíny: Beta karotén 1500 mcg, vitamín A 370 mcg, Vitamín D3 12,5 mcg, vitamín C 100 mg, Vitamín E 33 mg, Vitamín B1 10 mg, Vitamín B2 10 mg, niacín 10 mg, niacinamid 15 mg, Vitamín B6 12,5 mg, biotín 50 mcg, kyselina pantoténová (pantotenát vápenatý) 15 mg, kyselina listová 0,25 mg, vitamín B12 30 mcg, Inositol 10 mg, cholín bitartrát 12,5 mg

Minerály: vápnik 100 mg, chróm 100 mcg, jód 1,025 mg, horčík 50 mg, mangán 2,5 mg, molybdén 12,5 mg, draslík 7,5 mg, selén 50 mcg, zinok 15 mg, meď 0,75 mg, vanád 12,5 mcg

Ďalšie zložky: luteín 2,5 mg, extrakt z hroznových jadier (95% polyfenolov) 2,5 mg, tráviace enzýmy (proteázy , amylázy, lipázy, celulázy) 5 mg, citrusové bioflavonoidy 5 mg, para-aminobenzoová kyselina (PABA) 7,5 mg, alfalfa (lucerna extrakt) 17,5 mg, Saw Palmetto extrakt 12,5 mg, lykopén 10 mg

Ostatné zložky: Želatínová kapsula (želatína, čistená voda, oxid titaničitý), ryžová múka, rastlinný stearan horečnatý.

Ďalšie informácie: Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: 2 kapsuly denne

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 60 +20 Bonus
Forma: ľahko prehĺtateľné kapsuly
výživový doplnok Multivitamín a Minerál pre mužov Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA