Menu
Your Cart

Ochrana pred MODRÝM svetlom a suché oči Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Ochrana pred MODRÝM svetlom a suché oči Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Ochrana pred MODRÝM svetlom a suché oči Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
14,80€
Bez DPH: 12,33€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3043

Ochrana pred modrým svetlom a suché oči Webber Naturals. Blue Light & Dry Eyes Protection Formula od spoločnosti Webber Naturals ponúka klinicky skúmaný liek Lutemax ™ 2020, ktorý poskytuje zvýšené hladiny luteínu, zeaxantínu a mezo-zeaxantínu a omega-3 mastných kyselín EPA a DHA. Tento produkt pomáha chrániť pred škodlivým modrým svetlom z elektronických zariadení, spolu so zmiernením symptómov syndrómu suchého oka.

Klinicky sa preukázalo, že zlepšuje optickú hustotu makulárneho pigmentu a podporuje vizuálny výkon (zlepšené oslnenie, citlivosť na kontrast a zrakovú ostrosť), čo pomáha chrániť oči filtráciou škodlivého modrého svetla emitovaného elektronickými zariadeniami. Pomáha podporovať zdravie očí v podmienkach (spojených s poškodením slnečného žiarenia), ako je šedý zákal a vekom podmienená makulárna degenerácia. Pomáha znižovať riziko vzniku šedého zákalu. Pomáha zlepšiť citlivosť na kontrast, ostrosť zraku, obnovu oslnenia a znížiť poškodenie buniek spôsobené voľnými radikálmi. Pomáha podporovať zdravie očí u mladých dospelých tým, že znižuje únavu očí a únavu očí spojenú s používaním elektronického zariadenia. Pomáha poskytovať úľavu a zlepšovať symptómy syndrómu suchého oka, vrátane podpory správnej funkcie slzy (znížená rýchlosť odparovania slz a zvýšenie sekrécie slz). Pomáha zlepšovať symptómy suchého oka po nadmernom používaní počítača.

Blue Light & Dry Eyes Protection Formula od spoločnosti Webber Naturals poskytuje ochranu pred škodlivými účinkami modrého svetla vyžarovaného elektronickými zariadeniami a slnkom. Priemerná osoba, ktorá je vystavená 11 hodinám modrého svetla emitovaného elektronickými zariadeniami, nie je divu, že 80% z nás trpí digitálnym namáhaním očí.

Každý softgel obsahuje 100 mg Lutemax 2020, extrakt z nechtíkového kvetu prírodného pôvodu, ktorý poskytuje všetky tri makulárne karotenoidy - 20 mg luteínu, 2 mg zeaxantínu a 2 mg meso-zeaxantínu - aby pomohli očiam odfiltrovať škodlivé modré svetlo. Tieto živiny chránia sietnicu pred svetlom indukovaným oxidačným poškodením a podporujú stav oka, vrátane vekom podmienenej makulárnej degenerácie (AMD) a katarakty. Pomáhajú tiež zlepšiť ostrosť zraku (ostrosť) a to, ako dobre naše oči reagujú na oslnenie, ako sú svetlomety automobilov v noci. Táto komplexná receptúra ​​podporuje zdravie očí u mladých dospelých znížením únavy očí a únavy očí spojenej s používaním elektronického zariadenia. Zahŕňa tiež omega-3 mastné kyseliny z rybieho oleja, ktoré poskytujú úľavu a zlepšujú symptómy syndrómu suchého oka.

Priaznivé účinky Ochrana pred MODRÝM svetlom Luteín a Zeaxantín:

  • Vlastnosti Lutemax 2020, ocenený, klinicky študovaný karotenoidový vzorec, spolu s omega-3 mastnými kyselinami.
  • Formulácia na jeden deň, ktorá poskytuje 20 mg luteínu plus 2 mg zeaxantínu a 2 mg meso-zeaxantínu na podporu očí.
  • Pomáha chrániť oči pred škodlivým modrým svetlom elektronických zariadení.
  • Zmierňuje suché oči a znižuje namáhanie očí.
  • Zlepšuje oslnenie, kontrastnú citlivosť a zrakovú ostrosť.
  • Podporuje zdravie očí v podmienkach spojených s poškodením slnečného žiarenia, ako je AMD a šedý zákal.

Blue Light & Dry Eyes Protection Formula od spoločnosti Webber Naturals ponúka prirodzený a pohodlný spôsob podpory vizuálneho zdravia a boja proti modrému svetlu počas života v tomto digitálnom veku.

Zloženie: Výťažok z nechtíka lekárskeho (Tagetes erecta) (Lutemax 2020TM) 100 mg, Luteín (Tagetes erecta) (nechtík lekársky) 20 mg, Zeaxanthin (Tagetes erecta) (nechtík lekársky) 2 mg, Meso-Zeaxantín 2 mg, Rybí olej (sardely, sardinky a / alebo makrely) 857,14 mg, Omega-3 mastné kyseliny 617,14 mg, Eikosapentaenová kyselina (EPA) 360 mg, Dokosahexaenová kyselina (DHA) 240 mg

Ostatné zložky: Slnečnicový olej, mäkké tobolky (želatína, glycerín, čistená voda, annatto, oxid titaničitý), žltý včelí vosk, slnečnicový lecitín bez GMO.

Ďalšie informácie: Neužívajte, ak ste tehotná alebo dojčiaca žena. Neužívajte ak máte alergiu na niektorú z rastlín Asteraceae/Compositae/Daisy. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: Dospelí: 1 kapsula denne, najlepšie s jedlom ktoré obsahuje olej / tuk, alebo ako určí lekár/lekárnik.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 30
Forma: softgel
výživový doplnok Blue Light & Dry Eyes Protection Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA