Menu
Your Cart

Omega-3 + vitamín A a D s príchuťou citróna Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Omega-3 + vitamín A a D s príchuťou citróna Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Omega-3 + vitamín A a D s príchuťou citróna Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
24,00€
Bez DPH: 20,00€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3369

Omega-3 + vitamín A a D s príchuťou citróna Webber Naturals. Čo by ste radšej zjedli - zdravú lyžicu oleja z tresčej pečene alebo lahodný kúsok citrónového koláča? Prečo nie oboje? Tekutá Omega-3, plus Vitamín A a 1000 IU Vitamínu D je krémová, citrónová, jemná a dodáva 700 mg omega-3 100% denných potrieb vitamínov D a A v každej lahodnej lyžičke. Žiadne tablety na prehĺtanie. Žiadna rybia vôňa.

Dni užívania oleja z tresky škvrnitej nasilu a s vôňou ryby sa skončili! Tekutá Omega-3 dodáva všetky esenciálne mastné kyseliny a vitamíny z oleja z tresčej pečene v tejto lahodnej novej emulzii s príchuťou citróna.

Olej z tresčej pečene sa líši od rybieho oleja a doplnkov omega-3, pretože obsahuje aj prírodné vitamíny A a D. Omega-3 môže výrazne znížiť riziko srdcových ochorení, podporiť zdravé hladiny triglyceridov v krvi a má protizápalové vlastnosti. Výskum ukazuje, že omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA sú rozhodujúce pre celkové fyzické, emocionálne a duševné zdravie.

Vitamín A je dôležitý pri videní, raste a vývoji kostí, kožných a membránových funkcií. Olej z tresčej pečene obsahuje vitamín A vo svojej najaktívnejšej forme retinolu, ktorý sa bežne vyskytuje u zvierat. Menej aktívna karotenoidová forma sa nachádza v zelenine. Hlavnou biologickou funkciou vitamínu D je udržiavať normálne hladiny vápnika a fosforu v krvi, ako aj udržiavať zdravie kostí a zubov. Vitamín D je koncentrovaný v pečeni rýb, čo robí olej z tresčej pečene dobrým zdrojom.

Pomáha podporovať kognitívne zdravie a funkcie mozgu. Zdroj EPA a DHA na udržanie dobrého zdravia. Môže pomôcť znížiť hladiny triglyceridov. Pomáha pri vývoji a udržiavaní kostí, zubov a nočného videnia. Vitamín A pomáha udržiavať zrak, pokožku, membrány a imunitnú funkciu. Vitamín D pomáha pri vstrebávaní a používaní vápnika a fosforu. Rozhodnite sa správne a zvoľte si OMEGA-3 s certifikátom IVO™ od Webber Naturals.

Priaznivé účinky Omega3 + vitamín A a D s príchuťou citróna:

  • Lahodný, vysoko kvalitný doplnok omega-3.
  • Podpora pre kognitívne funkcie a celkové zdravie mozgu.
  • Vitamín A pre zdravé videnie, pokožku a imunitnú funkciu.
  • Vitamín D3 pre vývoj zdravých kostí a zubov.
  • Vhodné pre detí (od 9 rokov a viac).

Zloženie:

Každá čajová lyžička (5 ml) obsahuje: Treska pečeňový olej 1233 mg (pečeň atlantickej tresky [Gadus morhua] a / alebo pečene tichomorskej tresky [Gadus macrocephalus], Omega-3 mastné kyseliny 233,3 mg, poskytuje: Kyselina eikozapentaénová (EPA) 100 mg, Kyselina dokozahexaénová (DHA) 133,3 mg, Vitamín A (palmitát) 347,3 mcg (1150 IU), Vitamín D3 (cholekalciferol) 8,3 mcg (333,3 IU)

Na polievkovú lyžicu (15 ml): Treska pečeňový olej 3700 mg (pečeň atlantickej tresky [Gadus morhua] a / alebo pečene tichomorskej tresky [Gadus macrocephalus], Omega-3 mastné kyseliny 700 mg, poskytuje: Kyselina eikozapentaénová (EPA) 300 mg, Kyselina dokozahexaénová (DHA) 400 mg, Vitamín A (palmitát) 1042 mcg (3450 IU), Vitamín D3 (cholekalciferol) 25 mikrogramov (1000 IU)

Ostatné zložky: čistená voda, xylitol, glycerín, prírodná citrónová príchuť, lecitín, kyselina citrónová, guarová guma, xantánová guma, arabská guma, rozmarín, zmes tokoferolov, ascorbyl palmitate, kyselina sorbová, vanilín, kurkuma, disodium EDTA.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Ďalšie informácie: Ak ste tehotná alebo dojčíte poraďte sa s lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dávkovanie: Vhodné pre deti od 9 rokov a viac. Čajová lyžička 5 ml, polievková lyžica 15 ml.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 470 ml
Forma: sirup
výživový doplnok Omega-3 + vitamín A a D s príchuťou citróna Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA