Menu
Your Cart

Probiotiká komplet 10 mld. Bonus Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Probiotiká komplet 10 mld. Bonus Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Probiotiká komplet 10 mld. Bonus Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
17,80€
Bez DPH: 14,83€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3844

Kompletné probiotiká 10 mld. Webber Naturals. Chronické zažívacie ťažkosti môžu byť znakom nerovnováhy medzi zlými (patogénnymi) a dobrými (probiotickými) baktériami v gastrointestinom trakte. Probiotikum 10 miliárd je prirodzené riešenie pre chronické črevné problémy, zápaly, alergie a kvasinkové infekcie. Probiotikum nie je potrebné skladovať v chladničke.

Každý, kto sa usiluje o udržanie dobrého zdravia, môže využívať probiotiká. Na udržanie silného, ​​vyváženého, pružného zažívacieho a imunitného systému je minimálna denná odporúčaná dávka probiotík 3 až 5 miliárd CFU (jednotiek tvoriacich kolónie) denne. Táto dávka by bola vhodná pre jedincov trpiacich príležitostnou plynatosťou, hnačkou, zápchou, alergiami a pre každého, kto potrebuje doplnenie dobrých črevných baktérií.

S cieľom napraviť nerovnováhu v gastrointestinom trakte sa odporúčajú vyššie dávky probiotík: 6-10 miliárd CFU alebo viac denne. Tieto vyššie dávky probiotík sú užitočné na prevenciu hnačky cestovateľov. Keď sa užívajú pred cestou a počas cestovania; pre IBS (syndróm dráždivého čreva), IBD (zápalové ochorenie čriev), kvasinkové infekcie, vaginitída, infekcie močových ciest; môžu pomôcť zabrániť vzniku hnačky spojenej s antibiotikami a obnoviť dobré hladiny baktérií po použití antibiotik.

Kompletná probiotická dvojnásobná sila je stabilný probiotický doplnok. Nie je potrebné uchovávať v chlade. Obsahuje 3 kmene laktobacilov na starostlivosť o tenké črevo a 2 kmene bifidobaktérií na starostlivosť o hrubého čreva. Pomáha pri podpore intestinálneho / gastrointestinálneho zdravia.

Priaznivé účinky Bakteriálne kultúry Komplet 10 mld. kmeňov:

  • Obnovuje a udržuje zdravú rovnováhu črevnej flóry.
  • Znižuje výskyt a závažnosť cestovateľskej hnačky a hnačky súvisiacej s antibiotikami.
  • Zahŕňa kmene, ktoré pomáhajú tráveniu a posilňujú funkciu imunitného systému.
  • Podporuje obnovenie určitej fyziologickej rovnováhy, ako aj vo vaginálnom ekosystéme.
  • Široké spektrum 8 kmeňov baktérií.
  • Nevyžaduje skladovanie v chladničke.
  • Vhodné pre vegetariánov.

Zloženie: 10 miliárd* aktívnych buniek špeciálne kultivovaných kmeňov probiotík: Lactobacillus casei (HA-108) (celá bunka) 30% 3 miliardy cfu †, Lactobacillus rhamnosus (HA-111) (celá bunka) 25% 2,5 miliárd cfu †, Lactobacillus acidophilus (HA-122) (celá bunka) 15% 1,5 miliardy cfu †, Bifidobacterium longum subsp. longum (HA-135) (celá bunka) 15% 1,5 miliardy cfu †, Bifidobacterium breve (HA-129) (celá bunka) 15% 1,5 miliardy cfu †
*Garantované minimálne 10 miliárd aktívnych buniek na kapsulu pri dátume expirácie.
† cfu: jednotky tvoriace kolónie

Ostatné zložky: Zemiakový škrob, vegetariánska kapsula (karbohydrátová guma, čistená voda), magnézium stearát rastlinný (lubrikant), oxid kremičitý, kyselina askorbová, odstredené mlieko, trypticázová sója, sacharóza.

Neobsahuje: umelé farbivá, konzervačné látky alebo sladidlá, bez pšenice.

Ďalšie informácie: Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy a pre osoby s imunologickými problémami.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: 1-2 tablety denne, najlepšie s jedlom

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 30 +10
Forma: kapsuly
výživový doplnok Kompletné probiotiká Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA