Menu
Your Cart

Alfa-lipoová-kyselina 100 mg (ALA) Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Alfa-lipoová-kyselina 100 mg (ALA) Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Alfa-lipoová-kyselina 100 mg (ALA) Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
7,90€
Bez DPH: 6,58€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3128

Alfa-lipoická-kyselina 100 mg (ALA) Webber Naturals. Kyselina alfa-lipoová je organická zlúčenina v tele, ktorá pôsobí ako silný antioxidant. Môže mať niekoľko zdravotných výhod. Kým telo produkuje kyselinu alfa-lipoovú (ALA) prirodzene, človek môže zvýšiť svoju hladinu tak, že si vyberie vhodný doplnok výživy Alfa lipoovej kyseliny od Webber Naturals. 

ALA je rozhodujúca pre trávenie, vstrebávanie a tvorbu energie. Pomáha enzýmom premieňať živiny na energiu (1). Má tiež antioxidačné vlastnosti. Alfa lipoová kyselina pomáha v boji proti voľným radikálom, ktoré sú látkami, ktoré spôsobujú poškodenie buniek. ALA môže tiež pomôcť telu byť citlivejším na inzulín.

Antioxidačné vlastnosti kyseliny alfa-lipoovej boli spojené s niekoľkými výhodami, vrátane nižšej hladiny cukru v krvi, zníženého zápalu, spomaleného starnutia kože a zlepšenej nervovej funkcie. https://www.naturvitamins.sk/alfa-lipoicka-kyselina-100-mg-webber-naturals

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Zloženie: Alpha-Lipoic Acid 100 mg

Ostatné zložky: Mikrokryštalická celulóza, želatínová kapsula (želatína, čistená voda), rastlinný-grade stearát horečnatý (lubrikant), oxid kremičitý.

Ďalšie informácie: Neužívajte počas tehotenstva alebo dojčenia. Poraďte sa s lekárom pred použitím, ak máte cukrovku, alebo užívate lieky, ktoré môžu mať vplyv na hladinu cukru v krvi. Uchovávajte mimo dosahu detíNie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Dávkovanie: 2 kapsule 3 krát denne aspoň 30 minút pre jedlom.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 60
Forma: kapsuly
výživový doplnok Alfa-lipoicka-kyselina Webber Naturals 
bol uvedený na trh ako doplnok stravy.

Viac informácií o vitamíne Alfa-lipoová-kyselina na našom blogu, 5 priaznivých účinkov Alfa-lipoová-kyselina

Referencie:

1. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21297908

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA