Menu
Your Cart

Maca, Ženšen 500 mg / 200 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Maca, Ženšen 500 mg / 200 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Maca, Ženšen 500 mg / 200 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
16,20€
Bez DPH: 13,50€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3450

Maca, Ženšen 500 mg / 200 mg Webber Naturals inovatívny vzorec, ktorý nám pomôže so stresom a únavou. Udržateľne pestované, organická maca (4:1) je želatínovaná tableta pre lepšiu účinnosť a absorpciu. V kombinácii s kórejským ženšenom je táto výnimočná receptúra ​​navrhnutá tak, aby zvyšovala vytrvalosť a energiu, znížila stres, posilnila imunitu a zvýšila ľudské libido.

Haktické tempo a požiadavky každodenného života nám môžu spôsobiť pocit únavy a stresu. Maca a ženšen kombinujú dve z najživších koreňov na svete - maca a kórejský ženšen. Peruánovia používali maku už tisíce rokov na posilnenie vitality, zvýšenie libida a udržanie celkového zdravia. Kórejský ženšen, ďalší renomovaný adaptogén, navyšuje tento vzorec. Spoločne vytvárajú neporaziteľnú kombináciu, ktorá nám pomáha bojovať proti únave a stresu každodenného života. Výskumné štúdie potvrdzujú, že maca a ženšen môžu tiež pomôcť podporiť oneskorené libido. Tento vzorec môže tiež pomôcť ženám vyrovnať sa s príznakmi menopauzy.

Organicky pestované, udržateľne zozbierané maky (4:1) želatínovaná tableta pre lepšiu účinnosť a absorpciu. Počas procesu želatinizácie, sa odstraňuje škrob z koreňa a zanecháva sa koncentrovaný prášok maca.

Zvýšte energiu a fyzickú výkonnosť s Maca a ženšenom. Denné doplnenie čistou koncentrovanou macou s ženšenom podporuje energiu, vytrvalosť, znižuje stresové úrovne a zlepšuje zdravé libido a sexuálnu funkciu a pomáha vrátiť organizmu rovnováhu. 

Priaznivé účinky Maca so Ženšenom:

  • Ideálna kombinácia dvoch svetoznámych adaptogénnych bylín.
  • Udržateľne ručne zozbierané organické.
  • Žiaden kofeín alebo stimulanty.
  • Užitočné pre oneskorenie libida.
  • Pôsobí proti únave spôsobenej hektickým životným štýlom.
  • Podpora vyrovnávania hormónov pre príznaky menopauzy.

Zloženie: Maca prášok (Lepidium meyenii) (koreň) 500 mg, Koreňový ženšenový (panax ginseng) (koreň) 200 mg

Ostatné zložky: Stredné nasýtené triacylglyceroly, ľanový olej, prírodný tokoferol.

Neobsahuje: Umelé farbivá, konzervačné látky ani sladidlá, nie mliečne, žiadny škrob, žiadne pšenica a nie droždie.

Ďalšie informácie: Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Pri užívaní antidepresív, liekov na riedenie krvi alebo keď trpíte cukrovkou, konzultujte s lekárom. Konzultujte s lekárom ak užívate viac ako 3 mesiace.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: 1 kapsula 3 krát denne najlepšie s jedlom. Ak užívate viac ako 3 mesiace konzultujte s lekárom.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 90
Forma: kapsuly

výživový doplnok Maca a Ženšen Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.


Maca, peruánska zázračná bylina

Maca je stará liečivá bylina, z ktorej sa využíva najmä koreň podobný reďkovke. Maca, alebo tiež Lepidium meyenii rastie v peruánskych Andách a je známa už viac než 2000 rokov. Rastie vo výške asi 4 až 5-tisíc metrov. Maca je hľuzovitá rastlina patriaca do čeľade Brassicaceae, jej koreň má farbu podobnú zemiaku a sladkastú chuť. Túto ročnú rastlinku vraj užívali už starí bojovníci Inkov, pretože im dodávala vytrvalosť a silu. Juhoameričanky ju už mnoho rokov využívajú na potlačenie únavy, podporu výdrže, znižovanie stresu či ako afrodiziakum. Súčasní vedci však zistili aj ďalšie významné účinky tejto bylinky na ľudský organizmus. Asi jej najvýznamnejšou vlastnosťou je zlepšenie fyzickej a psychickej výkonnosti. Macu dokonca mnohí označujú za peruánsku viagru. Pôsobí totiž neuveriteľne pri mužskej impotencii, ako aj ženskej frigidite, ba dokonca neplodnosti. Normalizuje totiž hormonálnu hladinu, zvyšuje libido či podporuje erekciu. Aj vďaka týmto vlastnostiam pomáha riešiť krízu stredného veku.

Ďalšími nemenej významnými vlastnosťami sú aj vplyv na reprodukčné zdravie a predĺženie života. Maca podporuje imunitu, pôsobí proti osteoporóze, upravuje menštruačný cyklus, posilňuje psychickú a fyzickú odolnosť, predlžuje vek či pomáha potláčať príznaky únavy.

Maca a libido

Vráťme sa však ešte na chvíľu k podporujúcej vlastnosti tejto peruánskej bylinky. Tým, že Maca u ľudí vyvoláva zvýšenú žiadostivosť, teda zvyšuje libido, podporuje mužskú potenciu, výrazne podporuje a predlžuje erekciu, stimuluje sexuálne funkcie, kladne pôsobí na prostatu, zvyšuje objem semena, pohyblivosť a počet spermií, čím pomáha pri liečbe neplodnosti. Účinky koreňa Maca boli klinicky testované.

Maca vedie u ľudí k povznesenej zmyslovej žiadostivosti, aktivuje bunkový metabolizmus a posilňuje psychickú a fyzickú odolnosť. Užívanie koreňa Maca taktiež predlžuje vek, zvyšuje odolnosť proti únave, zlepšuje mentálnu koncentráciu a duševnú odolnosť. Podporuje aj rast svalovej hmoty, omladzuje organizmus a toto všetko bez akýchkoľvek vedľajších účinkov.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA