Menu
Your Cart

Acai Berry 500 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Acai Berry 500 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Už sa nepredáva
Acai Berry 500 mg Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
13,80€
Bez DPH: 11,50€
  • Dostupnosť: Už sa nepredáva
  • Kód produktu: 3455

Acai (Açai) 500 mg Webber Naturals. Bobule Acai pochádzajú zo Strednej a Južnej Ameriky, najmä z oblasti Amazónie. Toto ovocie bolo po stáročia ohlasované jeho liečivými, imunitne stimulujúcimi, energeticky posilňujúcimi vlastnosťami. Výskum ukazuje, že bobule bohaté na antioxidanty, môžu pomôcť potlačiť a opraviť oxidačné poškodenie.

Bobula Acai obsahujú uhľohydráty, vlákninu, zdravé tuky a bielkoviny a sú bohaté na vitamíny a minerály. Obsahujú tiež vitamín A, vitamín E a vitamín C. Medzi minerálmi Acai obsahujú vápnik, železo, draslík a sodík.

Acai od Webber Naturals obsahuje vysoký obsah antioxidantov. Majú skóre kyslíkovej radikálovej absorpčnej kapacity (ORAC) 15 405 alebo 3-násobok množstva nájdeného v čučoriedkach. https://www.naturvitamins.sk/acai-berry-500-mg-webber-naturals

Bobule Acai sú obzvlášť bohaté na jeden druh antioxidantu známeho ako antokyány, ktorý dodáva bobuľu tmavohnedú farbu. Výskum ukázal, že tento flavonoid „môže hrať dôležitú úlohu pri prevencii chorôb súvisiacich so životným štýlom, ako sú rakovina, cukrovka a kardiovaskulárne a neurologické choroby“.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Zloženie: Acai (Euterpe oleracea) (ovocie) 4:1 extrakt 500 mg, Vitamín C 7.5 mg

Ostatné zložky: Ryža škrob, želatínová kapsula (želatína, čistená voda), rastlinný stearan horečnatý stupňa, oxid kremičitý.

Neobsahuje: cukor, soľ, škrob, kvasnice, pšenicu, lepok, kukurica, sója, mlieko, vajcia, kôrovce alebo konzervačné látky.

Ďalšie informácie: Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy, pre ľudí alergických na Acai. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Dávkovanie: 1 kapsula denne najlepšie s jedlom alebo podľa odporúčania lekára.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 90
Forma: kapsuly
výživový doplnok Acai (Açai) Berry 500 mg Webber Naturals
 bol uvedený na trh ako doplnok stravy.

Viac informácií o vitamíne Acai na našom blogu, 5 priaznivých účinkov Acai

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA