Menu
Your Cart

Probiotiká 30 mld. Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Probiotiká 30 mld. Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Probiotiká 30 mld. Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
22,20€
Bez DPH: 18,50€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3216

Probiotiká 30 mld. Webber Naturals obsahuje 8 kmeňov priateľských baktérií na podporu zdravých črevnej flóry, zdravého trávenia a posilnenie imunitného systému v jednej kapsule. Táto formulácia pomáha zvládnuť tráviace nepohodlie, ako je plynatosť, nadúvanie a bolestivosť čriev, a pomáha znižovať výskyt hnačky súvisiacej s antibiotikami. Probiotiká nie je potrebné skladovať v chladničke.

Obsahuje probiotické kmene Bifido a Lactobacilli na podporu zdravia veľkého a tenkého čreva. Vďaka pokročilej technológii mikro-zapuzdrenia je tento produkt zaručený silný a účinný aj v čase expirácie a to aj bez stabilného chladenia.

V ľudskom zažívacom trakte žije viac ako 500 rôznych druhov baktérií, z ktorých niektoré sú prospešné pre zdravie a iné sú spojené s poruchami gastrointestinálneho traktu a imunitného systému. Mnoho faktorov môže ovplyvniť rovnováhu črevnej mikroflóry vrátane používania antibiotík, bakteriálnych a vírusových infekcií, zlej stravy, stresu a potenciálne nebezpečných zdrojov vody a potravín počas cestovania.

Dysbióza je stav mikrobiálnej nerovnováhy spojený s chronickými ťažkosťami s trávením, opakovanými infekciami a citlivosťou na potraviny. Rastúci počet gastroenterológov odporúča použitie probiotik v kombinácii s antibiotickou liečbou a v prípadoch chronického alebo chronických alebo akútnej gastrointestinálnych ťažkostí. Probiotiá môžu pomôcť udržať škodlivé baktérie pod kontrolou a znížiť výskyt bežných zažívacích problémov, ako je hnačka, zápcha, plynatosť, plynatosť a kŕče.

Širokospektrálne probiotikum, môže pomôcť obnoviť zdravú rovnováhu baktérií s cieľom podporiť úplné intestinálne zdravie.

Poskytuje 8 probiotických kmeňov pre úplné črevné a zažívacie zdravie, 6 kmeňov Lactobacilli na starostlivosť o tenké črevo a 2 kmene Bifidobacteria na starostlivosť o hrubé črevo. 

Priaznivé účinky Probiotiká 30 mld.:

  • Obnovuje a udržuje zdravú rovnováhu črevnej flóry.
  • Znižuje výskyt a závažnosť cestovateľskej hnačky a hnačky súvisiacej s antibiotikami.
  • Zahŕňa kmene, ktoré pomáhajú tráveniu a posilňujú funkciu imunitného systému.
  • Podporuje obnovenie určitej fyziologickej rovnováhy, ako aj vo vaginálnom ekosystéme.
  • Široké spektrum 8 kmeňov baktérií.
  • Nevyžaduje skladovanie v chladničke.
  • Vhodné pre vegetariánov.

Zloženie: 30 miliárd* aktívnych buniek s nasledovnými špeciálnymi kultúrami probiotických kmeňov: Lactobacillus cassei (HA-108) 19,6 % 5,88 miliárd cfu, Bifidobacterium breve (HA-129) 15 % 4,5 miliárd cfu, Bifidobacterium longum subsp. longum (HA-135) 15 % 4,5 miliárd cfu, Lactobacillus rhamnosus (HA-111) 15 % 4,5 miliárd cfu, Lactobacillus acidophylus (HA-122) 14 % 4,2 miliárd cfu, Lactobacillus plantarum (HA-119) 14 % 4,2 miliárd cfu, Lactobacillus rhamnosus (HA-500) 7 %  2,1 miliárd cfu, Lactobacillus helveticus (HA-501) 0,4 % 0,12 miliárd cfu.
† cfu - colony forming units (jednotiek tvoriacich kolóniu)
*Garantovaných minimálne 30 miliárd aktívnych buniek v kapsule pri uplynutí expirácie.
*Garantovaných minimálne 75 miliárd aktívnych buniek v kapsule pri dátume výroby.

Prídavné látky: zemiakový škrob, vegetariánska kapsula (karbo-hydrátová guma, čistená voda), inulín, magnézium stearát rastlinný (lubrikant), oxid kremičitý, kyselina askorbová, odstredené mlieko, peptónová sója, sacharóza, kvasnicový extrakt.

Neobsahuje: syntetické farbivá, konzervačné látky ani sladidlá. Neobsahuje ani alergény: pšenicu, glutén, kukuricu, vajcia, ryby, mäkkýše, soľ, orechy ani výrobky z nich. Neobsahuje zložky GMO. Uchovávajte v suchu, chráňte pred vlhkosťou a priamym slnečným žiarením.

Ďalšie informácie: Prípravok sa musí uskladňovať mimo dosahu malých detí. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Prípravok nie je vhodný pre deti. Nevhodné pre osoby s poruchami imunitného systému a pri dlhodobej liečbe kortikosteroidmi. Pri vracaní, horúčke, krvavej hnačke alebo bolestiach žalúdka konzultujte užívanie s lekárom. Ak sa vyskytnú tráviace problémy (hnačka), zhoršenie stavu alebo príznaky pretrvávajú dlhšie ako 3 dni, kontaktujte lekára.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: dospelí 1 kapsulu denne. Užívať aspoň 2 – 3 hodiny pred alebo po užití antibiotík.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 30
Forma: kapsuly
výživový doplnok Kompletné probiotiká Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA