Menu
Your Cart

Vitamín C 1000 mg + šípky časované Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Vitamín C 1000 mg + šípky časované Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Vitamín C 1000 mg + šípky časované Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
17,90€
Bez DPH: 14,92€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3272

Vitamín C 1000 mg + šípky s postupným uvoľňovaním Webber Naturals. Výhody šípkového vitamínu C, ktoré oddeľujú tento doplnok od bežného vitamínu C, sú ďalšími prvkami, ktoré doplnky výživy obsahujú vďaka šípkam. Po celé tisícročia ľudia používali túto bylinu v medicíne a protizápalové vlastnosti vitamínu C sú dokázanou skutočnosťou.

Šípky obsahujú veľa vitamínu C, takže majú spoločné využitie s vitamínom C vrátane prevencie a prechladnutia, chrípky a nedostatku vitamínu C.

Vitamín C so šípkami je doplnok bohatý na antioxidanty, ktoré môže chrániť pred rakovinou a srdcovými chorobami. Doplnok podporuje imunitné zdravie a môže zmierňovať bolesti a zápaly u ľudí s reumatoidnou artritídou.

Šípky sú známe svojou vysokou koncentráciou vitamínu C, ktorý je jedným z najsilnejších antioxidantov, a obsahuje aj vysoké hladiny vitamínov E, A a D. Táto kombinácia výživných látok robí zo šípok silný antioxidant.

Silnejšia imunita

Vitamín C chráni imunitný systém, znižuje závažnosť alergických reakcií a pomáha v boji proti infekciám. Štúdie dokazujú, že vitamín C môže pomôcť posilniť imunitu (1). Šípky šíria tento efekt, pretože obsahujú celý rad ďalších dôležitých prvkov, napríklad vitamíny E a K. Ak chcete zostať fit a zdravý, pridanie väčšieho množstva vitamínu C by malo byť prioritou.

Prevencia a manažment artritídy

Zvážte to najlepšie ovocie na bolesť kĺbov a všimnete si, že väčšina z nich obsahuje vitamín C. Je to kvôli proti-zápalovému účinku tohto prvku. Tento vitamín tiež pomáha podporovať zdravie spojivových tkanív a tvorbu kolagénu. To pomáha udržiavať vaše kĺby zdravé. Ak už artritída zasiahla, výhody šípkového vitamínu C trochu zmiernia bolesť (2).

Pomáha udržiavať zdravú pokožku a vlasy

Kombinácia živín zo šípok a vitamínu C vytvára mimoriadne silný antioxidačný kokteil. Účinok vitamínu C na kolagén, pomáha udržiavať vašu pokožku hladkú. Protizápalové vlastnosti antioxidantov znižujú začervenanie a pomáhajú bojovať proti baktériami.

Stres

Vitamín C je prospešný pre jednotlivcov, ktorých imunitný systém bol oslabený v dôsledku stresu - stavu, ktorý je v našej spoločnosti veľmi bežný. Pretože vitamín C je jednou zo živín citlivých na stres a je prvou živinou, ktorá sa vyčerpá u alkoholikov, fajčiarov a obéznych jedincov, je preto ideálnym ukazovateľom celkového zdravia.

Prechladnutie

Existuje dostatok dôkazov, že užívanie vitamínu C pri nachladnutí a chrípke môže znížiť riziko vzniku ďalších komplikácií, ako je napríklad zápal pľúc.

Môže znížiť riziko srdcových chorôb

Srdcové choroby sú hlavnou príčinou úmrtí na celom svete (1). Mnoho faktorov zvyšuje riziko srdcových chorôb, vrátane vysokého krvného tlaku, vysokých hladín triglyceridov alebo LDL zlého cholesterolu a nízkych hladín HDL dobrého cholesterolu. Vitamín C môže pomôcť znížiť tieto rizikové faktory, ktoré môžu znížiť riziko srdcových chorôb.

Pomáha predchádzať nedostatku železa

Železo je dôležitá živina, ktorá má v tele rôzne funkcie. Je nevyhnutné na tvorbu červených krviniek a transport kyslíka do tela. Doplnky vitamínu C môžu pomôcť zlepšiť vstrebávanie železa.

Je silný antioxidant

Antioxidanty pôsobia na ochranu buniek a obmedzujú poškodenie voľných radikálov. Oxidačný stres (keď voľné radikály premáhajú obranyschopnosť tela vo vašom tele) a zápal sú hnacou silou mnohých chorôb vrátane bežného prechladnutia. Vitamín C môže pomôcť znížiť oboje.

Vitamín C je jedným z mnohých antioxidantov, ktoré dokážu chrániť pred poškodením škodlivými molekulami nazývanými voľné radikály, ako aj toxickými chemikáliami a znečisťujúcimi látkami, ako je cigaretový dym.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Zloženie: Vitamín C (kyselina askorbová) 1000 mg, Šípky (Rosa canina) (ovocie) 40 mg

Ostatné zložky: Sacharidová guma, mikrokryštalická celulóza, dihydrát hydrogenfosforečnanu vápenatého, povlak (karbohydrátová guma, glycerín), magnéziumstearát rastlinný (lubrikant).

Neobsahuje: Bez umelých farbív, konzervačných látok alebo sladidiel, bez mlieka a mliečnych výrobkov, neobsahuje škrob, cukor, pšenicu, kvasnice, sóju, kukuricu, vajcia, ryby, kôrovce, produkty živočíšneho pôvodu, soľ, orechy bez GMO. Vhodné pre vegetariánov / vegánov.

Ďalšie informácie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Dávkovanie: 1 tabletu denne zapiť dostatočným množstvom vody.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 150
Forma: ľahko hltacie tablety
výživový doplnok Vitamín C + šípky časované Webber Naturals
 bol uvedený na trh ako doplnok stravy.

Referencie:

1. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/29099763
2. https://www.arthritis.org/living-with-arthritis/treatments/natural/supplements-herbs/guide/rose-hips.php

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA