Menu
Your Cart

Vlasy, pokožka a nechty multivitamín Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Vlasy, pokožka a nechty multivitamín Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Vlasy, pokožka a nechty multivitamín Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
8,80€
Bez DPH: 7,33€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 7959

Vlasy, pokožka a nechty Webber Naturals. Rast vlasov môže mať v priebehu života doslova vzostupy aj pády. Keď ste mladí a máte celkovo dobré zdravie, zdá sa, že vaše vlasy rýchlo rastú. Vypadávanie vlasov má veľa príčin a môže postihnúť dospelých a deti všetkých pohlaví. Strata vlasov nie je spôsobená iba plešatosťou mužského typu.

Môže to byť spôsobené nedostatkom výživných látok.

Ako starnete, proces rastu sa môže spomaliť z rôznych dôvodov, vrátane zníženého metabolizmu, hormonálnych zmien a zmien vo vlasových folikuloch, ktoré sú zodpovedné za tvorbu nových vlasov. 

Faktom však je, že zdravé vlasy veľmi závisia od výživy. Rovnako ako prísun správnych živín pomáha udržiavať pokožku a vnútorné orgány zdravé, môžu živiny ovplyvňovať aj rast vlasov.

Biotín podporuje produkciu bielkovín pre rast nechtov, keď sú absorbované v jadre nechtového lôžka, kde sa vytvárajú bunky. Okrem toho tiež stimuluje nový rast vlasov a podporuje zdravšiu štruktúru tým, že chráni pred vysušením, odlupovaním pokožky hlavy a zvyšuje pružnosť kôry vlasov, aby sa zabránilo ich lámaniu.

Vitamín B5 pôsobí ako antioxidant na pokožku, ktorý pomáha pri odstraňovaní baktérií. Pomáha vyrovnať hladinu testosterónu. Hydratuje pokožku, zlepšuje bariérovú funkciu pokožky a zabraňuje strate vody. Nedostatok môže znížiť rast vlasov a dokonca viesť k ich vypadávaniu.

Zinok. Požitie nadmerného množstva alebo nedostatok zinku môže viesť k vypadávaniu vlasov. Zaistenie dostatočnej potreby zinku zabráni alopécii a celkovému vypadávaniu vlasov reguláciou mazových žliaz obklopujúcich vlasové folikuly.

Vitamín C je vo vode rozpustný vitamín a účinná zložka v osobnej starostlivosti. Je skvelým zdrojom antioxidantov, ktoré zabraňujú poškodeniu pokožky, vlasov a nechtov. Pomáha pri výrobe kolagénu a elastínu. Nízka hladina kolagénu spôsobuje suchú pokožku, ochabnutie a vrásky. Kolagén obsahuje aj keratín, primárny proteín, z ktorého sa skladajú vlasy a nechty.

Kyselina listová (vitamín B-9) je len jednou z výživných látok, ktoré podporujú celkové zdravé vlasy. Kyselina listová je primárne zodpovedná za zdravý rast buniek. Tieto bunky zahŕňajú bunky nachádzajúce sa vo vnútri vašich kožných tkanív, ako aj vo vlasoch a nechtoch. Kyselina listová navyše pomáha udržiavať zdravé červené krvinky.

Železo rozžiari vašu pokožku. Bez železa môžu byť vaše vlasy matné, tenké a suché. Ak nemáte dostatok železa, vaše telo nemôže produkovať hemoglobín v krvi. Hemoglobín prenáša kyslík na rast a opravu buniek vo vašom tele, vrátane buniek stimulujúcich rast vlasov. Železo môže tiež zlepšiť vašu pevnosť nechtov a zabrániť ich lámaniu a štiepeniu.

Beta-karotén podporuje aktivitu vitamínu A, ktorý je nevyhnutným vitamínom pre zdravú pokožku a vlasy. Vitamín A je rozhodujúci pre premenu buniek, kedy naše telo vylučuje odumreté bunky a nahradzuje ich novými, mladšími bunkami, čím znižuje jej suchosť. Vitamín A tiež pomáha pri hojení jaziev a pri liečbe viditeľných známok starnutia. Môže tiež pomôcť hydratovať a regenerovať rast tenkých, lámavých nechtov a zabrániť lámaniu vlasov.

Zloženie: Oxid kremičitý 25 mg, Equisetum arvense (praslička) 6:1 extrakt ekvivalentný 460 mg suchého kmeňa normovaná na 5,4 mg oxidu kremičitého, vitamín C (kyselina askorbová) 30 mg, Kyselina listová 150 mcg, vitamín B5 (kyselina pantoténová z pantothenát vápenatý) 20 mg, Železo 3 mg, Zinok (citrate) 7,5 mg, Mangán 1 mg, Biotín 1,3 mgBeta-karotén 1 mg

Ostatné zložky: Mikrokryštalická celulóza, fosforečnan vápenatý, povlak (hypromelóza, glycerol, červený železo, polyetylénglykol), sodná soľ kroskarmelózy, magnéziumstearát rastlinný (mazivo).

Ďalšie informácie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Dávkovanie: 1 tableta 2 krát denne.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 60
Forma: tablety
výživový doplnok Vlasy, pokožka a nechty Webber Naturals bol uvedený na trh ako doplnok stravy.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA