Menu
Your Cart

Vápnik (Calcium), Horčík a Zinok BONUS | vitamín | Webber Naturals

Vápnik (Calcium), Horčík a Zinok BONUS | vitamín | Webber Naturals
Vápnik (Calcium), Horčík a Zinok BONUS | vitamín | Webber Naturals
16,20€
Bez DPH: 13,50€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3867

Vápnik (Calcium), Horčík (Magnesium), Zinok BONUS Webber Naturals je ľahko vstrebateľný doplnok, ktorý nielen pomáha pri vývoji a udržiavaní zdravých kostí a zubov, ale tiež pomáha telu metabolizovať sacharidy, bielkoviny a tuky. Minerály umožňujú vynikajúcu absorpciu pre osoby s nízkou hladinou kyseliny v žalúdku.

Vápnik je minerál posilňujúci kosti, ktorý pôsobí synergicky s inými minerálmi a vitamínmi na prevenciu osteoporózy. Dôležité pre udržanie zdravého kardiovaskulárneho systému a prenosu nervových impulzov, je vápnik potrebný aj na rast a kontrakciu svalov a na prevenciu svalových kŕčov.

Horčík je životne dôležitý minerál, ktorý pomáha predchádzať kalcifikácii mäkkých tkanív a môže byť rovnako dôležitý ako vápnik v prevencii straty kostnej hmoty.

Zinok, základný minerál potrebný na syntézu bielkovín a tvorbu kolagénu, tiež podporuje zdravý imunitný systém a je nevyhnutný pre tvorbu kostí.

Forma vápnika (karbonát, citrát, fumarát, malát, sukcinát), horčík (oxid, citrát, fumarát, malát, sukcinát) a zinok (glukonát) umožňujú ľahšie vstrebávanie a metabolizáciu minerálov v tele.

Vápnik, Horčík so zinkom je ľahko vstrebateľný doplnok, ktorý nielen pomáha pri vývoji a udržiavaní zdravých kostí a zubov, ale tiež pomáha telu metabolizovať sacharidy, bielkoviny a tuky.

Príjem vápnika, keď je spojený s dostatkom vitamínu D, zdravej výživy a pravidelného cvičenia, môže znížiť riziko rozvoja osteoporózy. Pomáha pri tvorbe tkaniva a tvorbe spojivového tkaniva, ako aj pri udržiavaní správnej svalovej funkcie, zdravých kožných a imunitných funkcií.

Čo je Krebsov cyklus?

Krebsov cyklus je biochemický proces prebiehajúci v každej bunke tela, pri ktorom sa vytvára energia z molekúl (ATP – adenozin-tri-fostát). Minerálne látky Krebsovho cyklu sú také, ktoré sa viažu na organické kyseliny v Krebsovom cykle. Tieto zlúčeniny sú základom minerálnych výživových doplnkov, pretože účinne prechádzajú cez bunkovú membránu a prenášajú minerálne látky dovnútra bunky.

Priaznivé účinky Calcium (Vápnik) + Magnesium (Horčík) + Zinok:

  • Vápnik je dôležitou súčasťou kostí a zubov, podporuje normálne fungovanie svalov a prispieva k správnej funkcii psychiky a nervového systému.
  • Horčík prispieva k udržaniu zdravých kostí a zubov.
  • Zinok spolu s vápnikom a horčíkom taktiež priaznivo pôsobia na pokožku, nechty a vlasy je vhodný pre všetkých.

Zloženie: Vápnik (karbonát, citrát, fumarát, malát, sukcinát) 333 mg, Horčík (oxid, citrát, fumarát, malát, sukcinát) 166,66 mg, Zinok (glukonát) 16,66 mg

Ostatné zložky: Mikrokryštalická celulóza, povlak (karbohydrátová guma, glycerín, oxid titaničitý, polydextróza, triacetín, polyetylénglykol), sodná soľ kroskarmelózy, magnéziumstearát rastlinný (lubrikant), kyselina stearová, oxid kremičitý.

  Neobsahuje:   umelé farbivá, konzervačné látky ani sladidlá, mliečne výrobky, pšenica alebo kvasinky.

Ďalšie informácie: Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: Dospelí 2 tablety denne. Užite s časovým odstupom niekoľkých hodín pred alebo po užití iných liekov a prípravkov.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 100 +100 BONUS
Forma: ľahko prehĺtateľné kaplety
výživový doplnok Vápnik (Calcium), Horčík (Magnézium) a Zinok BONUS Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA