Menu
Your Cart

Calcium, Vitamín D3 FORTE Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Calcium, Vitamín D3 FORTE Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Calcium, Vitamín D3 FORTE Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
10,80€
Bez DPH: 9,00€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3159

Vápnik (Calcium) 650 mg + Vitamín D3 400 IU Webber Naturals tento doplnok nielen pomáha pri vývoji a udržiavaní zdravých zubov a kostí, ale tiež pomáha telu metabolizovať sacharidy, bielkoviny a tuky. Jedným z najdôležitejších minerálov v ľudskom tele, vápnik hrá veľa úloh pri udržiavaní dobrého zdravia. Minerál posilňujúci kosti, ktorý pôsobí synergicky s inými živinami pri prevencii osteoporózy, vápnik je tiež dôležitý pre udržanie zdravého kardiovaskulárneho systému, prenosu nervových impulzov, svalového rastu a kontrakcie a na prevenciu svalových kŕčov.

Vápnik vstupuje do buniek efektívnejšie, čo ho ľahšie absorbuje a metabolizuje v tele.

Vitamín D pomáha pri udržiavaní zdravých zubov a kostí. Pomáha vstrebávaniu vápnika z čreva, znižuje vylučovanie vápnika a uľahčuje začlenenie vápnika do kostí.

Vápnik s vitamínom D3 je ľahko vstrebateľný doplnok, ktorý nielen pomáha pri vývoji a udržiavaní zdravých kostí a zubov, ale tiež pomáha telu metabolizovať sacharidy, bielkoviny a tuky.

Pomáha pri vývoji a udržiavaní kostí a zubov. Pomáha pri vstrebávaní a používaní vápnika a fosforu. Príjem vápnika, keď je spojený s dostatkom vitamínu D, zdravej výživy a pravidelného cvičenia, môže znížiť riziko rozvoja osteoporózy. Národná vedecká akadémia (The National Academy of Science) v súčasnosti odporúča, aby ľudia vo veku 19 – 50 rokov konzumovali 1000 mg vápnika denne a 50 roční a starší viac ako 1200 mg denne.

Čo je Krebsov cyklus?

Krebsov cyklus je biochemický proces prebiehajúci v každej bunke tela, pri ktorom sa vytvára energia z molekúl (ATP – adenozin-tri-fostát). Minerálne látky Krebsovho cyklu sú také, ktoré sa viažu na organické kyseliny v Krebsovom cykle. Tieto zlúčeniny sú základom minerálnych výživových doplnkov, pretože účinne prechádzajú cez bunkovú membránu a prenášajú minerálne látky dovnútra bunky.

Pozitívne účinky Calcium (Vápnik) + Vitamín D3:

  • Môže znížiť riziko osteoporózy.
  • Vápnik je potrebný na udržanie zdravých kostí a zubov, podporuje správne fungovanie tráviacich enzýmov a prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi
  • Vitamín D3 podporuje vstrebávanie vápnika a zároveň udržuje jeho normálnu hladinu v krvi. A samozrejme, prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému

Zloženie: Vápnik (karbonát, citrát, fumarát, malát, sukcinát) 650 mg, Vitamín D3 (cholekalciferol) 10 mikrogramov (400 IU)

Prídavné látky: Mikrokryštalická celulóza, povlak (karbohydrátová guma, glycerín), sodná soľ kroskarmelózy, kyselina stearová, magnéziumstearát rastlinný(lubrikant), oxid kremičitý.

Neobsahuje: syntetické farbivá, konzervačné látky ani sladidlá. Neobsahuje ani alergény: mlieko pšenicu, droždie ani výrobky z nich. Uchovávajte v suchu, chráňte pred vlhkosťou a priamym slnečným žiarením.

Ďalšie informácie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Prípravok nie je vhodný pre deti.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: dospelí 1- 2 tablety denne, niekoľko hodín pred alebo po užití lieku.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 100
Forma: tablety
výživový doplnok Vápnik (Calcium) a Vitamín D3 FORTE Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA