Menu
Your Cart

Vitamín C + D3 Sunkist Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Vitamín C + D3 Sunkist Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Už sa nepredáva
Vitamín C + D3 Sunkist Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
8,80€
Bez DPH: 7,33€
  • Dostupnosť: Už sa nepredáva
  • Kód produktu: 1008

Vitamín C 500 mg + D3 500 IU Webber Naturals podporuje viac aspektov ľudského zdravia ako akékoľvek iné známe živiny. Z imunitnej podpory, na zdravú pokožku a vlasy. Vitamín C je dôležitý pre optimálne zdravie. Pomáha pri hojení rán, pri opravách a udržiavaní chrupavky, kostí a zubov. Je primárny antioxidant posilňujúci imunitný systém a hrá dôležitú úlohu v kardiovaskulárnom zdraví. Potrebuje sa na rast a opravu tkanív vo všetkých častiach tela, ako aj na tvorbu kolagénu, ktorý sa podiela na tvorbu kože, zjazveného tkaniva, šliach, väziva a krvných ciev.


Tento produkt sa už nevyrába. Pozrite si prosím kliknutím Vitamín C+D3


Podporuje silné kosti, zuby a ďasná. Ako silný antioxidant vitamín C chráni bunky pred poškodením voľnými radikálmi a znižuje oxidáciu LDL cholesterolu. Spĺňa denné požiadavky na vitamín C s lahodným ochuteným Sunkist® žuvacím vitamínom C, ktorý poskytuje 500 mg C na tabletu.

Pomáha telu metabolizovať tuky a bielkoviny. Pomáha pri vývoji a udržiavaní kostí, chrupaviek, zubov a ďasien. Pomáha pri tvorbe spojivového tkaniva. Pomáha pri hojení rán. Antioxidant na udržanie dobrého zdravia. Pomáha pri vstrebávaní a užívaní vápnika a fosforu.

Priaznivé účinky Vitamín C 500 mg + D3 500 IU:

  • Vitamín C sa zúčastňuje na tvorbe kolagénu a tým podporuje funkčnosť ciev, čím priaznivo vplýva na srdcovocievny systém. Okrem toho prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom a pomáha znižovať únavu a vyčerpanie.
  • Vitamín D3 prispieva k udržaniu zdravých kosti a zubov. Pomáha zlepšovať vstrebávanie vápnika a fosforu v organizme.
  • Bioflavonoidy patria medzi silné antioxidanty, ktoré prispievajú k ochrane buniek pred poškodením voľnými radikálmi a pomáhajú udržiavať správnu štruktúru a priechodnosť kapilár.
  • Pravdepodobne najznámejšou úlohou vitamínu C je posilňovanie imunitného systému, ktorý pomáha chrániť organizmus.

Zloženie: Vitamín C (kyselina askorbová, askorbát sodný) 500 mg, vitamín D3 (cholekalciferol) 12,5 mikrogramov (500 IU)

Ostatné zložky: Sacharóza, sorbitol, prírodná pomarančová príchuť, dextróza, stearan horečnatý, prírodná oranžová farba (maltodextrín, annatto, kurkuma, silika), sukralóza, citrusové bioflavonoidy.

Neobsahujú: umelé farbivá ani konzervačné látky; sóju alebo kvasinky.

Ďalšie informácie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: 1 až 2 pastilky denne nechať rozpustiť v ústach.

Krajina pôvodu: Kanada

Balenie: 80
Forma: cmúľajúce tablety

výživový doplnok Vitamín C + D Sunkist Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA