Menu
Your Cart

Vitamín D3 400 IU kvapky pre dojčatá a deti 2x15ml Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Vitamín D3 400 IU kvapky pre dojčatá a deti 2x15ml Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Vitamín D3 400 IU kvapky pre dojčatá a deti 2x15ml Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Vitamín D3 400 IU kvapky pre dojčatá a deti 2x15ml Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
8,90€
Bez DPH: 7,42€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 5192

Vitamín D3 400 IU kvapky pre dojčatá a deti Webber Naturals. Dojčatá, ktoré sú výhradne dojčené (a niektoré z nich sú dojčené, ale zároveň dostávajú dojčenskú výživu), môžu potrebovať doplnok výživy, aby získali odporúčané množstvo vitamínu D. Dostatok vitamínu D je nevyhnutný na to, aby kosti detí vyrastali a ich imunitný systém odvrátil choroby. Vitamín D pomáha absorbovať vápnik a fosfor a tým udržuje kosti zdravé.

Ak dojčíte alebo čiastočne dojčíte svoje dieťa, dajte dieťaťu 400 medzinárodných jednotiek (IU) tekutého vitamínu D denne - čoskoro po narodení (pár dní po narodení). Ak sú staršie ako 1 rok je dôležité, aby mali dostatok vitamínu D, aby dosiahli odporúčanú dennú dávku 400 alebo 600 IU.

Pokračujte v podávaní vitamínu D dieťaťu, kým nepije najmenej (asi 1 liter mlieka) denne.

Kto je v riziku z nedostatku vitamínu D?

Dojčenie je pre deti skvelé. Ale jedna vec, ktorú materské mlieko nemá alebo má minimum, je vitamín D. Deti, ktoré väčšinou pijú materské mlieko, by mali dostať doplnok výživy vitamínu D.

Nedostatok vitamínu D u detí je vážny problém a môže viesť k mnohým zdravotným problémom. U detí mladších ako dva roky sa môžu vyvinúť choroby napr. zjemnenie a oslabenie kostí, krivica... "Je dôležité pamätať na príznaky nedostatku vitamínu D, medzi ktoré patria všeobecné bolesti tela, bolesti hlavy a únava,“ hovorí ortopéd Mitchell Stroh, D.O..

Keďže slnečné žiarenie - dôležitý zdroj vitamínu D - sa neodporúča pre dojčatá, doplnky výživy sú najlepším spôsobom, ako zabrániť nedostatku vitamínu D.

Vitamín D3 kvapky od Webber Naturals dodá potrebné množstvo vitamínu D v prírodnej forme. Kvapky sú bez chuti a ľahko sa dajú pridať do materského mlieka alebo dojčenskej výživy. Batoľatám a starším deťom sa kvapky pridávajú priamo do jedla alebo nápojov.

Zloženie: Každá kvapka (0.03 mL) obsahuje Vitamín D3 (cholecalciferol) 10 mcg (400 IU)

Ostatné zložky: Triglyceridy so stredným reťazcom, organický ľanový olej, prírodný vitamín E.

Neobsahuje: žiadne mliečne výrobky, škrob, cukor, pšenicu, lepok, kvasnice, sóju, kukuricu, vajce, ryby, mäkkýše, soľ, orechy alebo GMO

Ďalšie informácie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Dávkovanie: Dojčatá mladšie ako 1 rok: 1 kvapka (0,03 ml) 400 IU denne do materského mlieka, do jedla alebo priamo do úst dieťaťa alebo podľa pokynov lekára. Deti, dospievajúci: 1 kvapka 1-2 krát denne 400- 800 IU priamo do úst, jedla, džúsu alebo podľa pokynov lekára.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 2x15ml
Forma: kvapky
výživový doplnok Vitamín D3 400 IU kvapky pre dojčatá a deti 2x15ml 
bol uvedený na trh ako doplnok stravy.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA