Menu
Your Cart

Vláknina 4 (Fibre 4) Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Vláknina 4 (Fibre 4) Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Už sa nepredáva
Vláknina 4 (Fibre 4) Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
26,90€
Bez DPH: 22,42€
  • Dostupnosť: Už sa nepredáva
  • Kód produktu: 3676

Vláknina 4 (Fibre 4) Webber Naturals. Je unikátny rozpustný doplnok stravy ochutený mandarínkou, u ktorého je klinicky dokázané, že zlepšuje pravidelnosť vyprázdňovania čriev, zmierňuje zápchu a drobné gastrointestinálne ťažkosti u ľudí s IBS (syndróm dráždivého čreva). Prášok sa rýchlo a rozpúšťa vo vašich obľúbených nápojoch a dopĺňa tak k vareným jedlám pohodlnú podporu zdravých gastrointestinálnych funkcií. Je to klinicky overený zdroj rozpustnej vlákniny na báze galaktomananu, ktorý rieši mierne gastrointestinálne ťažkosti spôsobené syndrómom dráždivého čreva (IBS), podporuje zdravú glykemickú odpoveď a pomáha zlepšovať funkciu čriev. Ako jediná pravá regulačná vláknina pomáha znižovať brušné nepohodlie, plynatosť a zlepšuje tak zápchu a hnačku, jemne povzbudzuje pravidelnosť a zdravú konzistenciu. Prášok sa rýchlo a úplne rozpúšťa vo vode bez zmeny vzhľadu alebo konzistencie. Je to extrémne prispôsobivý zdroj vlákniny, ktorý sa môže rozpustiť v studených alebo horúcich nápojoch alebo sa pridáva do varených jedál, potravín a receptov na zvýšenie obsahu vlákniny bez zmeny štruktúry potravín.

Fiber 4 je vhodný pre dospelých a deti staršie ako 8 rokov. Je to overené prebiotické vlákno a vhodná voľba pre podporu zdravej mikroflóri v čreve. Tento produkt nie je geneticky modifikovaný a je vhodný pre vegánov. Pomáha zmierniť zápchu a menšie gastrointestinálne príznaky u ľudí s IBS syndrómom dráždivého čreva vrátane plynatosti, nadúvania, dyspepsie a zmenených zvykov čriev. Pomáha znižovať frekvenciu črevnej nepravidelnosti a malých brušných ťažkostí u ľudí s IBS. Zdroj vlákniny na udržanie zdravých gastrointestinálnych funkcií. Pomáha zlepšiť črevnú pravidelnosť vrátane zápchy a hnačky. Pomáha zlepšovať črevnú pravidelnosť u detí. Poskytuje jemnú úľavu zápchy u detí.

Priaznivé účinky Vláknina 4 (Fibre 4):

  • Klinicky overený zdroj rozpustnej vlákniny, ktorý sa zaoberá príznakmi IBS.
  • Zlepšuje črevnú pravidelnosť, vrátane zápchy a hnačky.
  • Vhodné pre dospelých a deti.
  • Ochutené mandarínkou.
  • Rýchlo sa rozpúšťa, krištáľovo číra a bez zlepených hrudiek.
  • Sladené prírodným xylitolom a steviou.
  • Vhodné aj pre vegánov a / alebo vegetariánov.

Zloženie: Každá naberačka (7,5 g) obsahuje: Sunfiber® (čiastočne hydrolyzovaná guarová guma) 5 g

Neobsahuje: Umelé farbivá, konzervačné látky alebo sladidlá; bez mliečnych výrobkov, škrobu, cukru, pšenice, lepku, kvasníc, sóje, kukurice, vajec, rýb, mäkkýšov, živočíšnych produktov, orechov alebo GMO. Vhodné pre vegetariánov / vegánov.

Ďalšie informácie: Konzultujte s lekárom ak: 1) máte diabetes mellitus, v ktorom je ťažké regulovať krvný cukor, 2) užívate lieky, ktoré inhibujú peristaltické pohyby (napr. Opioidy, loperamid), 3) máte príznaky ako bolesť brucha, nauzea, vracanie alebo horúčka (pretože by to mohli byť príznaky brušnej zápchy, ochorenia pažeráka alebo nadmerného otvorenia žalúdka (kardia), paralýza čriev, megakolón, bolesť stolice, zápal čriev alebo apendicitída). Ak symptómy pretrvávajú alebo sa zhoršujú, alebo ak do siedmich dní nedôjde k požadovanému efektu, kontaktujte lekára. Neužívajte, ak sa u Vás vyskytne náhla zmena zvykov čriev, ktorá pretrváva dlhšie ako 2 týždne, nediagnostikované krvácanie do konečníka alebo nedbanlivosť po použití iného preháňacieho lieku. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: Odporúčané dávkovanie: IBS (dospelí): 1 lopatka (7,5 g) 1-2 krát denne, rozpustená vo vode alebo podľa pokynov lekára. Zápcha (dospelí) 1-2 dávky (7,5 - 15 g) denne rozpustené vo vode alebo podľa pokynov lekára. IBS (deti nad 8 rokov) 1 lopatka (7,5 g) denne rozpustená vo vode alebo podľa pokynov lekára. Zápcha (deti vo veku 12 až 16 rokov): 1 lopatka (7,5 g) denne rozpustená vo vode alebo podľa pokynov lekára.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 225 g
Forma: prášok
výživový doplnok Vláknina 4 (Fibre 4) Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA