Acidofilus + Bifidus a FOS 6 mld. Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada
Kód produktu: 3203
Dostupnosť: Ihneď
13,00€
Bez DPH: 10,83€

Množstvo

Acidophilus + Bifidus a fruktooligosacharidy 6 mld. Webber Naturals vitamín je kombinácia priateľských baktérií mliečneho kvasenia pre správne trávenie. L.Acidophilus sa normálne nachádza v ľudských ústach, v črevách a v oblasti pošvy, navyše radí sa medzi tzv. „zdravé baktérie“. Niektoré kmene L. rhamnosus sa zas používajú ako probiotiká a tento druh sa zvykne používať v jogurtoch a iných mliečnych výrobkoch. L.casei je považovaný za probiotikum bezpečné pre ľudskú spotrebu, nachádzajúci sa v črevách a v ústach. Bifidobacterium longum je jedným z najvýznamnejších obyvateľov v ľudskom tele bežne vyskytujúci u dospelých a detí v GI trakte a ženskej pošve.

Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) v roku 2001 definovala skupinu prospešných baktérií, ktoré pri podaní v dostatočnom množstve vedú k zlepšeniu zdravotného stavu. Označila ich názvom probiotiká – patrí sem aj Lactobacillus Acidophilus.

Priaznivé účinky Acidophilus + Bifidus + FOS:

  • Vďaka L.Acidophilusu produkuje kyselinu mliečnu, ktorá prispieva k udržaniu správneho pH v tenkom čreve.
  • Pomocou L.Acidophilusu asistuje pri rozklade potravy tým, že produkuje peroxid vodíka, kyselinu mliečnu a ďalšie látky.
  • L.Rhamnosus je dôležitý probiotický kmeň, ktorý prispieva k udržaniu rovnováhy črevnej mikroflóry a podporuje trávenie.

Zloženie: 6 miliárd aktívnych buniek**. Lactobacillus rhamnosus (HA-111) 50% 3,0 miliardy cfu, Lactobacillus casei (HA-108) 30% 1,8 miliardy cfu, Lactobacillus acidophilus (HA-122) 10% 0,6 miliardy cfu, Bifidobacterium longum (HA-135) 10% 0,6 miliardy KTJ. **Zaručených minimálne 6 miliárd aktívnych buniek v kapsule do doby expirácie. *Denná dávka nie je stanovená. (cfu - jednotky tvoriace kolónie)

Ostatné zložky: zemiakový škrob, vápnik glukonát, inulín, vegetariánske kapsule (sacharidy guma, čistená voda), stearan horečnatý rastlinný stupeň, fruktooligosacharidy (FOS), oxid kremičitý, kyselina askorbová.

Ďalšie informácie: Nevyžaduje skladovanie v chladničke. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: Dospelí 1 tabletu denne s jedlom. Deti otvoriť 1 kapsulu a obsah zamiešať do jedla alebo tekutiny alebo ako určí lekár.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 60
Forma: kapsuly
6 miliárd aktívnych kmeňov
výživový doplnok Acidophilus s Bifidus a FOS 6 mld. Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overovacie pole
Kategórie

pri nákupe od 60€

DOPRAVA
ZDARMA