Oreganový olej 80% karvakrol Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada
Kód produktu: 3791
Dostupnosť: Ihneď
10,40€
Bez DPH: 8,67€

Množstvo

Cold-A-Tak, Oreganový olej 80% Webber Naturals je silný všeliek, ktorý účinne zabraňuje infekciám vrátane žalúdočných a respiračných ochorení. Ako antimikrobiálna látka zabraňuje baktériám, kvasinkám, hubám a parazitom. Cold-A-Tak Oregano Olej je derivovaný z organickeho, divo rastúceho oregána. Tento výrobok je bez lepku a GMO.

Oregano nie je žiadna priemerná bylina. Predtým, než moderná veda mohla ukazovať prst na baktérie, bylinkoví a tradiční lekári použili oreganový olej na liečbu infekcií všetkých druhov, a to ako lokálne tak aj a vnútorne. Antimikrobiálna aktivita oregano ukázala, že zničila baktérie, hubové infekcie a niektoré črevné parazity. Ukázalo tiež antioxidačné a protizápalové pôsobenie.

Antibiotická rezistencia je rastúcou obavou. Zatiaľ čo nadmerné používanie spôsobuje, že antibiotiká sú nepoužiteľné proti rezistentným kmeňom, prirodzené lieky sú čoraz cennejšie. Oregano olej môže byť jedným z mála opravných prostriedkov na pomoc pri boji s týmito super-baktériami. Oreganový olej je tiež antioxidant ktorý je schopný ničiť voľné radikály a pomáha tak predchádzať poškodeniu buniek. Je to štyrikrát silnejší antioxidant ako čučoriedky, a 12 krát silnejší ako pomaranče a dokonca silnejší ako vitamín E.

Stovky štúdií preukázali synergické sily prchavých olejov a fenolov rastlín, najmä karvakrolu, tymolu a kyseliny rozmarinovej. Cold-A-Tak je organického pôvodu, divo rastúci a zbiera sa ručne z rastliny Origanum vulgare. Na udržanie čistoty a koncentrácie aktívnych zložiek je celá bylina jemne destilovaná parou bez použitia chemikálií. Cold-A-Tak Oregano Olej je ponúkaný vo vhodných mäkkých gélových kapsuliach alebo tekutej forme, a zároveň poskytuje celoročnú imunitnú podporu.

Priaznivé účinky Cold-A-Tak + Oregánový olej 80%:

  • Celoročná podpora vašej imunity.
  • Pomáha chrániť pred infekciami.
  • Je antimikrobiálne aktívny – pomáha ničiť plesne, baktérie, kvasinky a niektoré črevné parazity.
  • Vynikajúci zdroj antioxidantov – pomáha chrániť organizmus pred voľnými radikálmi.
  • Priaznivo vplýva na žalúdočné kŕče a pľúcne ťažkosti.

Zloženie: Organický oreganový olej* (Origanum vulgare) (list) (80% carvacrol) 180 mg, Vitamín E (d-alfa tokoferol) (slnečnica bez GMO) 1 mg AT (1,49 IU)
*Z divoko rastúceho organického stredomorského oregana. Olej sa extrahuje z ručne vyberaných listov s použitím parnej destilácie.

Ostatné zložky: Želatínová kapsula (želatína, glycerín, čistená voda), extra panenský olivový olej organický za studena lisovaný.

Neobsahuje: bez umelých farbív, konzervačných látok a sladidiel, bez mlieka a mliečnych výrobkov, škrob, pšenicu, lepok, kvasnice, sóju, kukuricu, vajcia, ryby, kôrovce, soľ, orechy alebo GMO.

Ďalšie informácie: Neužívajte ak ste tehotná alebo dojčiaca žena. Prestaňte používať, ak sa u vás objavia gastrointestinálne ťažkosti. Ukladajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: Dospelí1 tableta denne s jedlom. Užívať niekoľko hodín pred alebo po užití doplnkov, ktoré obsahujú železo, zinok, vápnik, alebo meď.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 30
Forma: gélové kapsuly
výživový doplnok Cold-A-Tak + Oregánový olej 50% Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overovacie pole
Kategórie

pri nákupe od 60€

DOPRAVA
ZDARMA