Vitamín D3 1000 IU Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Vitamín D3 1000 IU Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín 5 1
     1 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada
Kód produktu: 3104
Dostupnosť: Ihneď
6,90€
Bez DPH: 5,75€

Množstvo

 Vitamín D3 1000 IU Webber Naturals pomáha telu zabudovávať vápnik do kostí, čím zvyšuje minerálnu hustotu kostí. V určitých populáciách, najmä u starších pacientov, je zriedkavé spojenie s nedostatkom vitamínu D. Ukázalo sa, že vitamín D zvyšuje imunitu a výskum naznačuje, že vyššie dávky vitamínu D môžu poskytnúť ochranu pred určitými druhmi rakoviny.

Nový výskum vedený kanadskou spoločnosťou proti rakovine a kanadskou dermatologickou asociáciou, aby zvýšili svoje odporúčania pre kanadských dospelých vo veku do 50 rokov od 200 IU vitamínu D po 1000 IU denne. Vyššie hladiny vitamínu D a vápnika sú spojené s nižším rizikom niektorých druhov rakoviny, vrátane rakoviny kolorekta, rakoviny prsníka a hrubého čreva (Canadian Cancer Society, 2007).

Expozícia slnka na holú pokožku je hlavným zdrojom vitamínu D, ale dlhé zimy, geografická šírka, mraky, smog a opaľovacie prípravky znižujú expozíciu UV žiarenia a syntézu vitamínu D. Adekvátne množstvo vitamínu D v detstve zabraňuje krivici a u dospelých zabraňuje osteomalácii (mäkké kosti). Nedostatky vitamínu D sú tiež spojené so svalovou slabosťou, ako aj so všeobecnými bolesťami.

Aby sa minimalizovali zdravotné riziká spojené s vystavením UVB žiareniu, pri maximalizácii prínosu vitamínu D je odporúčaný spôsob, ako zabezpečiť optimálnu hladinu vitamínu D (Office of Dietary Supplements, 2007), výživový doplnok v kombinácií s malým množstvom slnečného žiarenia. Pomáha pri normálnom vývoji a udržiavaní kostí a zubov a pomáha pri vstrebávaní a používaní vápnika a fosforu.

Priaznivé účinky Vitamínu D3 1000 IU:

  • Prispieva k udržaniu dobrého stavu kostí a zubov.
  • Je nevyhnutný pre prirodzený vývin.
  • Prispieva k normálnej hladine vápnika v krvi, čím podporuje správny vývoj dieťaťa.
  • Pomáha zlepšovať vstrebávanie vápnika a fosforu v organizme.

Zloženie: Vitamín D3 (cholekalciferol) 25 μg (1000 IU)

Prídavné látky: Mikrokryštalická celulóza, dihydrát dihydrogenfosforečnanu vápenatého, magnéziumstearát rastlinný (lubrikant).

Neobsahuje: cukor, soľ, škrob, kvasnice, pšenicu, lepok, kukuricu, sóju, mlieko, vajcia, kôrovce alebo konzervačné látky.

Ďalšie informácie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: 1 tableta denne

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 100
Forma: tablety

výživový doplnok Vitamín D3 1000 IU Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale. 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Kategórie

pri nákupe nad 55€

DOPRAVA
ZDARMA