Očista organizmu bylinná formula Marinox | výživový doplnok | vitamín

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: BFB Pharma Handel GmbH
Kód produktu: 0012
Dostupnosť: Dočasne vypredané
14,40€
Bez DPH: 12,00€

Množstvo

Očista organizmu bylinná formula Marinox. V súčasnej dobe sú naše telá vystavené rôznym druhom stresu. Dokonca aj jedlo môže byť niekedy kontaminované ťažkými kovmi a inými škodlivými látkami, ktoré kladú značný tlak na náš imunitný systém a metabolické procesy. To je dôvod, prečo je vyvážená strava veľmi dôležitá. Vitamín prispieva k detoxikácii tela od nahromadených toxínov a využíva diétnu vlákninu z rastlín, aby zabraňoval tvorbe nových zhlukov toxínov. Pomáha obnovovať normálne funkcie a ich správnu činnosť.

Očista organizmu obsahuje vitamín C a B6 a spolu so zinkom a selénom prispievajú k normálnej imunitnej funkcii. Zinok a selén sú hlavnými zložkami mnohých telesných enzýmov, ktoré neutralizujú škodlivé účinky voľných radikálov. Vitamín B6 prispieva k syntéze L-cysteínových aminokyselín, ktoré sú schopné viazať sa na ťažké kovy, a následne môžu byť vylučované z tela. Pozitívne účinky riasy Chlorella, Medvedí cesnak a koriander poskytujú všeobecné blaho organizmu a sú podporované vitamínmi a stopovými prvkami.

Riasa Chlorella je rastlina pre zdravie, jedna z najstarších na svete a výnimočná svojim bohatým obsahom výživových prvkov ako sú chlorofyl, bielkoviny, betakarotén, vitamíny, minerály a antioxidanty. Chlorella obsahuje aj 2x viac bielkovín ako všetky druhy strukovín a je rastlinným zdrojom všetkých esenciálnych aminokyselín. Jedna tableta obsahuje 800 mg sušeného prášku riasy rodu CHLORELLA. Chlorella, zelená sladkovodná riasa sa používa ako regeneračný a stimulujúci prostriedok. Riasa je šetrným spôsobom sušených a upravená tak, aby boli dokonale využité všetky biologicky hodnotné látky. Najúčinnejšou látkou obsiahnutou v tabletách je chlorofyl a chlorella rastový faktor. Ďalej je riasa bohatým zdrojom vitamínov, minerálov, nepostrádateľných aminokyselín a mastných kyselín.

Medvedí cesnak je účinná liečivá bylina, ktorá má mnoho stranné využitie. Jeho najväčšia sila spočíva v posilnení imunity, srdcovo-cievneho systému, prečistení organizmu, podporí trávenia, stolice a zlepšení zdravia dýchacích ciest… Medvedí cesnak pomôže telu nabrať nové sily po zime, prečistí ho a pripraví Vaše zdravie aj na nadchádzajúce leto. Pomáha i pri ochoreniach dýchacieho systému, zlepšuje prietok krvi v žilách a tak je vhodný pri hrozbe trombózy, ale aj pri bolestivých kŕčových žilách. Používa sa aj ako prevencia pred žalúdočnými vredmi. Chráni a prečisťuje naše obličky. Užívať by sa mal aj na celkové posilnenie imunity. Skvelý je najmä v čase chrípkovej epidémie.

Koriander patrí do čeľade mrkvovitých rastlín. Táto jednoročná rastlina má silnú arómu. Táto pol metrová rastlinka sa pestuje na celom svete. Prvé nálezy Koriandra sú z roku 5000 pred naším letopočtom. V Biblii sú taktiež zmienky o Koriandri. Je to bylina a zároveň aj korenie. Hlavnými zložkami koriandra sú najmä silice, vitamín C, sacharidy a minerály. Podporuje chuť do jedla, zlepšuje trávenie, má protikŕčové účinky, bráni nafukovaniu, používa sa pri chrípke a hnačkách. Považuje sa za ženské afrodiziakum. Koriander patrí medzi významné zdroje vitamínu A a K, tiež vitamínov C, B2 a B3, ďalej obsahuje aj kyselinu listovú. Z minerálnych látok sú to vápnik, mangán a draslík, tiež horčík a železo. Obsahuje taktiež kyselinu palmitovú, askorbovú, olejovú a linolovú. A je i vynikajúcim zdrojom flavonoidov a fytonutrientov (prírodné látky, ktoré majú protizápalové, protivírusové a antioxidačné účinky).

Priaznivé účinky účinky Očista organizmu:

  • Podporuje imunitný systém a celkovú ochranu zdravia.
  • Je antispetický, antibakteriálny, má antibiotické účinky – dezinfikuje vnútro aj vonkajšok tela.
  • Zlepšuje a hojí poranenia kože.
  • Prečisťuje a zlepšuje dýchacie cesty (kašeľ, hlieny, zápal), pečeň a krv, močové cesty a obličky.
  • Podporuje trávenie, zlepšuje vyprázdňovanie a odstraňuje plynatosť.
  • Znižuje vysoký cholesterol z krvi, znižuje vysoký krvný tlak, účinná prevencia pred kardiovaskulárnymi ochoreniami.
  • Močopudný účinok odvodňuje nadbytočnú vodu z tela.
  • Upokojuje nervový systém, zlepšuje kvalitu spánku, zlepšuje funkciu mozgu a pamäti.

Zloženie: Organická riasa Chlorella prášku (DE-ÖKO-024), 17,3%, inulín, kapsuly (bovinnej želatína, farba (oxid titaničitý, indigokarmín, oxid železa), kyselina L-askorbová, Medvedí 8,7%, extrakt cesnakový prášok koriander semien 8,7%, zinok glukonát, plnidlo (mikrokryštalická celulóza), kurkumín extrakt 4,3%, protispekavé činidlo (horečnaté soli jedlých mastných kyselín), riboflavín, pyridoxín hydrochlorid, seleničitan sodný.

Informácia pre diabetikov: 2 kapsule poskytujú 12kJ / 3kcal a <0,1 (BU).

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dávkovanie: 2 kapsule denne, zapiť s dostatočným množstvom vody alebo užiť s jedlom.

Veľkosť balenia: 60
Forma: kapsuly
výživový doplnok Očista organizmu Marinox

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy (vitamín, výživový doplnok). Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Kategórie

pri nákupe nad 55€

DOPRAVA
ZDARMA