Zázvor + vitamín C, D3 a Zinok Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: Webber Naturals Pharmaceuticals Ltd., Kanada
Kód produktu: 3794
Dostupnosť: Ihneď
12,90€
Bez DPH: 10,75€

Množstvo

Zázvor + vitamín C, D3 a Zinok Webber Naturals. Kombinuje organický koreň zázvoru, vitamínu C, vitamínu D3 a zinku na podporu imunitnej funkcie v cmúľajúcej tablete. Zázvor sa tradične používa v rastlinnej medicíne ako expektorant a antitusikum na pomoc pri zmiernení bronchitídy, kašľa a prechladnutia. Vhodné pre dospelých a deti vo veku 6 rokov a viac. Formula pomáha udržiavať zdravú imunitnú funkciu po celý rok.

Zázvor je vhodný ako prevencia respiračných ochorení – nádcha, chrípka, alebo zápal dýchacích ciest. Je známy pre svoje antibakteriálne účinky, napomáha vylučovať hlieny, pôsobí pri chrípke a prechladnutí.
Vitamín C patrí medzi najdôležitejšie vitamíny pre správnu obranyschopnosť tela. Vitamín C totiž ako jediný vitamín podporuje syntézu interferónov. Ide o najdôležitejšie „zbrane“ v rámci imunitného systému, ktoré bojujú proti vírusom. Druhou najdôležitejšou vlastnosťou kyseliny askorbovej je to, že je antioxidant. Znamená to, že dokáže vylučovať z tela voľné radikály, ktoré spôsobujú rýchlejšie starnutie buniek a zároveň aj znečisťujú organizmus ako taký.
Vitamín D3 v tukoch rozpustný vitamín, je dôležité nielen pre zdravé kosti. Vedecké štúdie posledných rokoch dokazujú, že vitamín D má nezastupiteľné miesto v správnom fungovaní celého nášho organizmu, vrátene imunitného systému. Ak ho máme nedostatok, naše telo je náchylné k rôznym ochoreniam. Vitamín D je dôležitý pri aktivácii obranyschopnosti organizmu a ovplyvňuje správnu funkciu imunitného systému – bojuje proti baktériám a vírusom
Zinok je pre život nevyhnutný prvok. Hlavnou úlohou zinku je pomôcť enzýmom v našom tele, ktoré súvisia so všetkým, od udržania správnej imunitnej funkcie po ochranu pred voľnými radikálmi, skupinami atómov, ktoré môžu poškodiť živé bunky a tkanivá. Je nevyhnutnou prevenciou pred zmenami fungovania imunitného systému a zlepšuje odolnosť voči infekciám.

Jedinečná receptúra ​​kombinuje organický zázvor, vitamín C, vitamín D3 a zinok.

Priaznivé účinky Zázvor + vitamín C, D3 a Zinok:

  • Podporuje imunitný systém.
  • Pozitívne pôsobí proti / pri chrípke, nachladnutí a nádche.
  • Používa sa na zmiernenie bronchitídy, kašľa a prechladnutia.
  • Pomáha chrániť bunky pred oxidačným poškodením.
  • Potrebný na správnu absorpciu a využitie vápnika.
  • Prispieva k ochrane organizmu pred voľnými radikálmi.
  • Je silným antioxidantom.

Zloženie: Organický zázvorový výťažok 25:1 (Zingiber officinale) (podzemok) (5% gingerolov) 20 mg (Ekvivalent 500 mg zázvoru), Vitamín C (kyselina askorbová, askorbát vápenatý) 100 mg, Vitamín D3 (cholekalciferol) 250 IU, Zinok (bisglycinát, glukonát) 2,5 mg

Ostatné zložky: Xylitol, mikrokryštalická celulóza, hydroxypropylcelulóza, stearát horečnatý so zeleným pôvodom (lubrikant), list Stevia rebaudiana.

Ďalšie informácie: Uchovávajte mimo dosahu detí.

Na základe výsledkov nezávislej spoločnosti ConsumerLab, bol Webber Naturals hodnotený ako najlepšia Kanadská značka v spokojnosti spotrebiteľov. Webber Naturals je zároveň najpredávanejšia značka vitamínov v Kanade.

Dávkovanie: 1-2 tablety denne, alebo podľa odporúčania lekára.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 90
Forma: cmúľajúce tablety
výživový doplnok Zázvor + vitamín C, D3 a Zinok Webber Naturals

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Kategórie

pri nákupe od 55€

DOPRAVA
ZDARMA