Menu
Your Cart

Zázvor, vitamín C, D3 a Zinok Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín

Zázvor, vitamín C, D3 a Zinok Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
Zázvor, vitamín C, D3 a Zinok Webber Naturals | výživový doplnok | vitamín
12,90€
Bez DPH: 10,75€
  • Dostupnosť: Ihneď
  • Kód produktu: 3794

Zázvor, vitamín C, D3 a Zinok a Zinok Webber Naturals. Váš imunitný systém robí veľa úžasných vecí. Udržiavanie silného systému pomáha v boji proti infekciám, aby ste zostali zdraví. Bez imunitného systému by naše telá boli otvorené útokom baktérií, vírusov, parazitov a ďalších. Ak imunitný systém narazí na patogén, napríklad na baktériu, vírus alebo parazit, vyvolá takzvanú imunitnú odpoveď.

Zázvor, ktorého účinná látka sa nazýva gingerol. Gingerol je hlavnou bioaktívnou zložkou zázvoru, ktorá je zodpovedná za väčšinu svojich liečivých vlastností. Má silné protizápalové a antioxidačné účinky a môže pomôcť telu bojovať proti infekcii, pretože inhibuje rast baktérií v niekoľkých formách. Štúdie ukazujú, že zázvor je účinný pri udržiavaní E.coli, shigella, gingivitídy a parodontitídy. Iný výskum dokonca naznačuje, že gingerol môže zabrániť rastu vírusu RSV, ktorý je príčinou mnohých respiračných infekcií.https://www.naturvitamins.sk/zazvor-vitamin-c-d3-zinok-webber-naturals

Vitamín C

Alebo kyselina askorbová sú absolútne nevyhnutné pre zdravie mozgu, prietok krvi a imunitu. Vitamín C je najúčinnejším antioxidantom v našej krvi, a to vďaka jeho rozpustnosti vo vode a širokému spektru radikálových kyslíkových druhov (ROS / Reaktívne formy kyslíka), ktoré môže zachytávať (1, 2). Vitamín C hrá dôležitú úlohu pri mnohých telesných funkciách vrátane produkcie kolagénu, L-karnitínu a niektorých neurotransmiterov. Vitamín C zvyšuje fungovanie rôznych typov bielych krviniek a znižuje replikáciu vírusov (3, 4). Vitamín C skracuje trvanie a závažnosť nachladnutia (5, 6).

Vitamín D

sa niekedy nazýva „vitamín slnka“ alebo slnečný vitamín, pretože sa vyrába v pokožke v reakcii na slnečné žiarenie. Vitamín D má niekoľko dôležitých funkcií. Najdôležitejšie sú pravdepodobne regulácia absorpcie vápnika a fosforu a uľahčenie normálnej funkcie imunitného systému. Získanie dostatočného množstva vitamínu D je dôležité pre normálny rast a vývoj kostí a zubov, ako aj pre zlepšenú odolnosť proti určitým chorobám.

Zinok

Je nevyhnutný mikronutrient, ktorý je rozhodujúci pre takmer všetky aspekty vášho zdravia. Pomáha udržiavať silný imunitný systém, pretože je to nevyhnutné pre funkciu imunitných buniek a bunkovú signalizáciu. Nedostatok môže viesť k oslabenej imunitnej odpovedi. Zinok stimuluje konkrétne imunitné bunky a znižuje oxidačný stres. Zinok významne znižuje riziko infekcií a podporujú imunitnú reakciu u starších dospelých (7).

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Jedinečná receptúra na podporu imunity ​​kombinuje organický zázvor, vitamín C, vitamín D3 a zinok.

Zloženie: Organický zázvorový výťažok 25:1 (Zingiber officinale) (podzemok) (5% gingerolov) 20 mg (Ekvivalent 500 mg zázvoru), Vitamín C (kyselina askorbová, askorbát vápenatý) 100 mg, Vitamín D3 (cholekalciferol) 250 IU, Zinok (bisglycinát, glukonát) 2,5 mg

Ostatné zložky: Xylitol, mikrokryštalická celulóza, hydroxypropylcelulóza, stearát horečnatý so zeleným pôvodom (lubrikant), list Stevia rebaudiana.

Ďalšie informácie: Uchovávajte mimo dosahu detíNie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Dávkovanie: 1-2 tablety denne, alebo podľa odporúčania lekára.

Krajina pôvodu: Kanada

Veľkosť balenia: 90
Forma: cmúľajúce tablety
výživový doplnok Zázvor + vitamín C, D3 a Zinok Webber Naturals bol uvedený na trh ako doplnok stravy.

Referencie:

1. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3727637/
2.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4492638/
3. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2099400/
4. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2538426/
5. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/10543583
6. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15605943
7.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2702361/

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA