Alfalfa (Lucerna siata) FORTE 650 mg Now Foods | výživový doplnok | vitamín

     0 recenzie  |  Napísať recenziu
Výrobca: NOW FOODS Inc., USA
Kód produktu: 2620
Dostupnosť: Ihneď
16,90€
Bez DPH: 14,08€

Množstvo

Alfalfa 650 mg FORTE (Medicago sativa) (Lucerna siata) Now Foods patrí medzi alkalizačné potraviny. Je druh rastliny, ktorá sa vyznačuje mimoriadne dlhými koreňmi. V dospelosti môžu siahať až do hĺbky 6-9 metrov, čím dokážu absorbovať koncentrovanejšie množstvo živín. Alfalfa obsahuje enzýmy podporujúce trávenie, aminokyseliny a uhľohydráty. Je tiež bohatá na vápnik, horčík, fosfor, draslík, železo, kremík a ďalšie stopové minerály, ako aj na širokú škálu vitamínov vrátane A, E, K, B a D.

Tradične je známe, že organizmus alkalizuje a detoxikuje, tiež pôsobí ako diuretikum, je protizápalová a protiplesňová. Alfalfa je známa výživnou tonizáciou kvôli svojmu bohatému obsahu živín a používa sa v prípadoch podvýživy, slabosti a dlhodobého ochorenia.

Alfalfa tiež obsahuje steroly, saponíny, flavonoidy a kumaríny. Kumaríny a izoflavóny vykazujú estrogénnu aktivitu a sú zodpovedné za vyvážené pôsobenie hormónov. Alfalfa sa pestuje ekologicky a je vynikajúcim doplnkom na udržanie dobrého zdravia.

Priaznivé účinky Alfalfa 650 mg:

  • Je bohatá na vitamíny, antioxidanty, minerály a chlorofyl.
  • Tradične sa používa pri žalúdočných problémoch.
  • Normálna hladina cholesterolu v krvi.
  • Komfort pri menopauze.
  • Vynikajúci zdroj vitamínu K.

Zloženie: Alfalfa (Medicago sativa) (list) 650 mg, Vitamín C 6%, Vápnik 2%, Železo 4%, Vitamín K 20%

Nie je významným zdrojom kalórií z tukov, nasýtených tukov, transmastných kyselín, cholesterolu, vlákniny, cukrov alebo vitamínu A.

Ostatné zložky: Alfalfa, hydrogenfosforečnan vápenatý, celulóza, kyselina stearová (rastlinný zdroj), oxid kremičitý a stearát horečnatý (rastlinný zdroj).

Neobsahuje: droždie, pšenicu, lepok, sóju, mlieko, vajcia, ryby, mäkkýše alebo stromové orechy.

Ďalšie informácie: Poraďte sa s lekárom, ak ste tehotná / dojčiaca žena, užívate lieky alebo máte zdravotné problémy (najmä lupus). Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dávkovanie: Užívajte 3 tablety 3-krát denne.

Krajina pôvodu: USA
   

Veľkosť balenia: 250
Forma: tablety
výživový doplnok Alfalfa 650 mg Now Foods

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Overovacie pole
Kategórie

pri nákupe od 60€

DOPRAVA
ZDARMA