Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Žiadne produkty v košíku.

Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Vitamín C

Vitamín C Webber Naturals, Now Foods vitamíny, výživové doplnky je vo vode rozpustný vitamín, čo znamená, že si ho telo neukladá. Vitamín C (kyselina askorbová) je živina, ktorú vaše telo potrebuje na tvorbu krvných ciev, chrupaviek, svalov a kolagénu v kostiach. Vitamín C je tiež dôležitý pre proces hojenia vášho tela.

Vitamín C Webber Naturals, Now Foods vitamíny, výživové doplnky je antioxidant, ktorý pomáha chrániť vaše bunky pred účinkami voľných radikálov – molekúl, ktoré vznikajú, keď vaše telo rozkladá jedlo alebo je vystavené tabakovému dymu a žiareniu zo slnka, röntgenových lúčov alebo iných zdrojov. Voľné radikály môžu hrať úlohu pri srdcových ochoreniach, rakovine a iných ochoreniach.

Vitamín C potrebujete na rast a opravu tkanív vo všetkých častiach tela. Pomáha telu vytvárať kolagén, dôležitý proteín používaný na tvorbu kože, chrupaviek, šliach, väzov a krvných ciev. Vitamín C je potrebný na hojenie rán a na opravu a údržbu kostí a zubov. Tiež pomáha telu absorbovať železo.

Upresniť vyhľadávanie

Filtrovať podľa ceny

Zoradiť podľa:

Zobraziť:

menu