Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Žiadne produkty v košíku.

Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Oči a zrak

Oči resp. zrak sú náš najcennejší zmysel a faktom ale ostáva, že pokiaľ ich máme, mali by sme sa o ne starať a je potrebné si ho chrániť a udržovať. Veľká časť populácie ale zabúda na akúkoľvek ochranu a starostlivosť o zrak. Oči sú totiž citlivé na mnoho vecí. Od podráždenia z prachu alebo peľu, cez napadnutie mikroorganizmami, až po mechanické poškodenie.

Strata či poškodenie zraku preto znamená obrovské obmedzenie. Viac ako jeden z jedenástich Kanaďanov nad 65 rokov trpí stratou zraku. Chráňte svoje oči tým, že budete navštevovať očného lekára pravidelne, a robiť jednoduché zmeny životného štýlu. Udržiavanie zdravej výživy s vysokým obsahom omega-3 mastných kyselín a antioxidantov sú pre zrak dôležité. Očné doplnky výživy vytvorené s cieľom pomôcť chrániť váš cenný zrak.

Či už nosíte okuliare, šošovky, alebo patríte medzi tých šťastných "s očami ako rys", starostlivosť o zrak by ste rozhodne nemali podceňovať ani zanedbávať. V dlho-dobejšom meradle môžete svojim očiam dopriať starostlivosť vo forme doplnkov výživy a vitamínov, ktoré sa podieľajú na normálnom zraku.

Upresniť vyhľadávanie

Filtrovať podľa ceny

Zoradiť podľa:

Zobraziť:

menu