Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Žiadne produkty v košíku.

Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Trávenie a metabolizmus

Od vstupu potravy do úst nastáva zložitý proces, ktorý sa nazýva trávenie. Každý človek je schopný tieto pochody nejakým spôsobom ovplyvňovať a zjednodušiť ich priebeh. Začína sa to samozrejme stravou, ktorú si vyberáme a konzumujeme. Určite sa každý už stretol s bolesťami žalúdka, brucha, pálením záhy, kŕčmi, pocitom plnosti, tráviace problémy alebo s problémami so stolicou. Sú spôsobené nadmerným množstvom kyseliny v žalúdku, čoho príčinou môže byť hlavne strava.

Správne trávenie a metabolizmus je základom Vašej spokojnosti. Zlé trávenie, jeho poruchy, problémy so žlčníkom, ale aj cestovné nevoľnosť alebo napríklad zápcha? To sú problémy, ktoré dokážu pekne potrápiť. Žalúdočné problémy si spojujeme s nepríjemnými pocitmi vyvolanými zlým trávením, ktoré sú často sprevádzané bolesťou žalúdku.

Niekoho tráviace problémy trápia len párkrát ročne, iní ľudia sa s nimi potykajú každý deň. Tieto problémy možno riešiť napríklad probiotikami, teda živými mikroorganizmami, ktoré sú podávané v adekvátnom množstve a prispievajú k aktivite črevnej mikroflóry. Existuje veľa účinných prírodných produktov, ktoré dokážu pomôcť. Treba si len vybrať.

Upresniť vyhľadávanie

Filtrovať podľa ceny

Zoradiť podľa:

Zobraziť:

menu