Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Žiadne produkty v košíku.

Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Kĺby a väzivá

Kĺby, väzivá a svaly, bolesti kĺbov si na začiatok ani nevšimnete. Nastupujú totiž potichu, postupne, po niekoľkých rokoch, kedy sa začnú poškodzovať chrupavky, ktorá sa stenčuje. Na kostiach sa tvoria výrastky, ktoré obmedzujú ich pohyb. Po celý život je potrebné ich vyživovať aj pomocou výživových doplnkov. Príčina bolesti kĺbov môže byť rôzna - kĺby môžu bolieť v dôsledku úrazu alebo ochorenia, ako aj sprievodným javom ich opotrebenia spôsobeným náročnou fyzickou aktivitou alebo starobou. Bolesť kĺbov spôsobuje obmedzenú hybnosť, často je potrebné nasadiť silné analgetiká. Je však možné týmto stavom predchádzať užívaním vhodných doplnkov stravy a vitamínov.

Produkty novej generácie, ktoré sú bohaté na prírodné enzýmy a ďalšie látky, akými sú napríklad kolagén, zaisťujú kĺbom patričnú výživu a tým podporujú ich vitalitu. V našej ponuke nájdete prostriedky určené pre všetkých tých, ktorí sa chcú správne starať o svoj pohybový aparát - či už sú to ľudia ťažko pracujúci, aktívne aj rekreačne športujúci, ľudia s nadváhou, vo vyššom veku alebo staršie deti či dospievajúca mládež v období rastu.

Bolesti šliach a svalov sa môžu týkať každého z nás bez ohľadu na fyzickú námahu pohybového aparátu. Vo väčšine takých prípadov je však neľahké zistiť bezprostrednú príčinu. Bolesť môže vyvolávať preťaženie, prípadne iná trauma ich jednotlivých častí, ktorá podľa lekárov súvisí hlavne s problémami, ktorých prvotnou príčinou je iné ochorenie organizmu, akým je napríklad reuma, Crohnova choroba, hormonálne poruchy či neurologické ochorenia.

Úľavu pre svaly a šľachy zaisťujú aj prírodné prípravky a doplnky stravy s vysokým obsahom enzýmov. Kolagén je prirodzenou súčasťou kĺbovej chrupavky, kĺbových puzdier, kostí, väzivových tkanív, kože, zubov a nechtov.

Upresniť vyhľadávanie

Filtrovať podľa ceny

Zoradiť podľa:

Zobraziť:

menu