Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Žiadne produkty v košíku.

Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Spánok, stres a nálada

Spánok, stres, nálada a dostatok spánku a správny typ spánku je životne dôležitý pre naše celkové zdravie a pohodu. Kým spíte, vaše telo pracuje na podpore zdravej funkcie mozgu a udržiavaní vášho fyzického zdravia.

Novodobým problémom ľudí bývajú časté problémy so stresom a plytkým, nepokojným spánkom. Existujú rôzne poruchy spánku, medzi najčastejšie patrí predčasné budenie alebo naopak problém so zaspávaním. Mať optimálny spánok, minimálny stres, dobrú nálada je dôležité dodržiavať zásady spánkovej hygieny (teplota v miestnosti 18-20°C, nešportovať pred spaním, chodiť spať a vstávať o rovnakom čase atď.) Spánok je čas, kedy telo odpočíva a získava novú silu.

Keď je ale spánok nekvalitný alebo ho nie je dostatok, organizmus je unavený, mozog sa zle sústreďuje, zabúda a človek je nervózny. Udržte si sviežu myseľ, vyskúšajte prírodné produkty na spanie.

Než zaspíte, je dôležité relaxovať. Dajte si pred spaním aromatický kúpeľ, v posteli si čítajte, myslite na príjemné veci. Zmyslom  je, aby ste sa zbavili stresu a vyhli sa nočným morám. Môžete sa pokúsiť telu dodať potrebné minerály.

Upresniť vyhľadávanie

Filtrovať podľa ceny

Zoradiť podľa:

Zobraziť:

menu