Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Žiadne produkty v košíku.

Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Imunitná podpora

Imunitná podpora Webber Naturals, Now Foods vitamíny, výživové doplnky imunita je základ dobrého a pevného zdravia. Zo všetkých systémov v našom tele, je náš imunitný systém veľmi zložitý a je jeden z najdôležitejších.

Imunitná podpora Webber Naturals, Now Foods vitamíny pre imunitný systém môžu pomôcť odvrátiť prechladnutie a chrípku aj bojovať proti únave. Silný imunitný systém podporí vaše telo proti chorobám, ako je prechladnutie a chrípka.

Dobre podporovaný imunitný systém pomáha podporovať vaše telo pri akýchkoľvek zmenách životného štýlu, či už fyzických, sezónnych alebo nutričných. Udržiavanie zdravého imunitného systému počas celého roka je kľúčom k prevencii infekcií a chorôb.

Vitamín C
Je jedným z najväčších posilňovačov imunitného systému zo všetkých. V skutočnosti vedci tvrdia, že nedostatok vitamínu C môže spôsobiť, že budete náchylnejší na ochorenie. Vitamín C pôsobí ako antioxidant, čo znamená, že môže chrániť vaše telo pred toxínmi, ktoré spôsobujú zápaly vo vašom tele.

Vitamín B6
Je životne dôležitý pre podporu reakcií vo vašom imunitnom systéme. Jednou z jeho hlavných úloh je produkcia bielych krviniek a T-buniek. Sú to bunky vo vašom tele, ktoré reagujú na boj proti útočníkom, ako sú vírusy a baktérie.

Vitamín E
Je silný antioxidant, ktorý pomáha vášmu telu bojovať proti infekcii. Vedci tvrdia, že vitamín E je jednou z najúčinnejších živín pre vašu imunitnú funkciu. Je to preto, že pomáha udržiavať vaše T-bunky v špičkovom výkone.

Zinok
Je protizápalový a antioxidant. Výskumníci ho nazývajú „strážcom“ vášho imunitného systému, pretože je zodpovedný za správne fungovanie všetkých vašich imunitných buniek.

Selén
Má antioxidačné a protizápalové vlastnosti. To znamená, že môže pomôcť posilniť imunitný systém, znížiť riziko infekcie a znížiť účinky oxidačného stresu v dôsledku cirkulácie voľných radikálov v tele.

Upresniť vyhľadávanie

Filtrovať podľa ceny

Zoradiť podľa:

Zobraziť:

menu