Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Žiadne produkty v košíku.

Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Vrásky a jazvy

Toto je problém najmä dám, aj keď svojim vzhľadom sa zaoberajú aj páni a tiež chcú ostať čo najdlhšie výzorovo mladí. Aby ste zabránili ochabnutiu pokožky vo vyššom veku, mali by ste na to myslieť už po tridsiatke. V našej ponuke je niekoľko naozaj kvalitných prípravkov, ktoré vám dodajú potrebné látky na oživenie ochabnutej pleti. Sú teda určené na vnútorné užívanie. Zároveň však používajte aj gély proti vráskam a omladzujúce krémy, ktoré rozjasnia a oživia každú pleť.

Zastaviť starnutie je snom žien od nepamäti. My vám však môžeme pomôcť starnutie aspoň spomaliť. Naše produkty chránia pred voľnými radikálmi, pred slnečným žiarením, ale pomáhajú zmierňovať aj stres, čo sú všetko činitele, ktoré starnutie naopak urýchľujú. Okrem toho dodajú potrebné látky pre krajšiu pleť a zdravý rast vlasov a nechtov.

Vrásky sú známe ako ryhy alebo záhyby na koži. Zvyčajne sa objavujú v dôsledku starnúcich procesov a stratou telesnej hmotnosti. Bývajú trvalé. Potom sú tzv. dočasné, ktoré sú spôsobené polohou počas spánku alebo dlhším pobytom vo vode. Tvorba je v koži zvyčajne podporovaná výrazmi tváre, pôsobením slnečného žiarenia, fajčením, zlou hydratáciou a ďalším faktormi. Starnutím stráca koža pružnosť a vlhkosť. V dôsledku toho je náchylnejšia na ich tvorbu.

Upresniť vyhľadávanie

Filtrovať podľa ceny

Zoradiť podľa:

Zobraziť:

menu