Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Žiadne produkty v košíku.

Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Vrásky a jazvy

Vrásky a jazvy sú záhyby, prehyby alebo vyvýšeniny na koži. Prirodzene sa objavujú, keď ľudia starnú a ich pokožka sa stáva menej elastickou. Vrásky a jazvičky sú línie alebo záhyby na vašej pokožke. Vrásky a jazvy, ktoré sa vyskytujú v ranom veku, môžu byť výsledkom fajčenia alebo poškodenia slnkom.

Toto je problém najmä dám, aj keď svojim vzhľadom sa zaoberajú aj páni a tiež chcú ostať čo najdlhšie výzorovo mladí. Aby ste zabránili ochabnutiu pokožky vo vyššom veku, mali by ste na to myslieť už po tridsiatke. V našej ponuke je niekoľko naozaj kvalitných prípravkov, ktoré vám dodajú potrebné látky na oživenie ochabnutej pleti. Sú teda určené na vnútorné užívanie. Zároveň však používajte aj gély proti vráskam a omladzujúce krémy, ktoré rozjasnia a oživia každú pleť.

Zastaviť starnutie je snom žien od nepamäti. My vám však môžeme pomôcť starnutie aspoň spomaliť. Naše produkty chránia pred voľnými radikálmi, pred slnečným žiarením, ale pomáhajú zmierňovať aj stres, čo sú všetko činitele, ktoré starnutie naopak urýchľujú. Okrem toho dodajú potrebné látky pre krajšiu pleť a zdravý rast vlasov a nechtov.

Upresniť vyhľadávanie

Filtrovať podľa ceny

Zoradiť podľa:

Zobraziť:

menu