Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Žiadne produkty v košíku.

Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Omega3 & Omega 369

Omega-3 & Omega 3-6-9 Webber Naturals, Now Foods vitamíny, výživové doplnky mastné kyseliny sú „zdravé tuky“, ktoré podporujú zdravie vášho srdca. Jednou z kľúčových výhod Omega mastných kyselín je pomoc pri znižovaní hladiny triglyceridov. Omega-3 & Omega 3-6-9 Webber Naturals, Now Foods vitamíny, výživové doplnky mastných kyselín známych ako kyselina eikozapentaénová (EPA) a kyselina dokosahexaénová (DHA), čo sú dve hlavné mastné kyseliny nachádzajúce sa v rybách.

Mastné polynenasýtené tuky, musíme prijímať, pretože si ich telo nevie vytvoriť. Sú súčasťou podpornej štruktúry každej bunky vo vašom tele, dodávajú vám energiu, a pomáhajú udržiavať vaše srdce, pľúca, krvné cievy a imunitný systém tak, ako majú.

Rybie oleje pochádzajú z mastných rýb, ako je pstruh, makrela, tuniak, sleď, sardinky a losos. Esenciálne mastné kyseliny hrajú významnú úlohu pri raste, opravách a reprodukcii, zlepšujú hladiny lipidov a srdcovú funkciu."

Rybí olej je výborným zdrojom omega-3, čo je dobré pre srdce a mozog. Omega-3 mastné kyseliny sú pre zdravie veľmi dôležité.

Upresniť vyhľadávanie

Filtrovať podľa ceny

Zoradiť podľa:

Zobraziť:

menu