Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Žiadne produkty v košíku.

Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Pokožka, vlasy a nechty

Pokožka, vlasy a nechty a starostlivosť nám zaberie mnoho času. Už dávno neplatí, že stav pokožky i vlasov riešia len ženy a tak sú produkty, ktoré nám s tým pomáhajú stále obľúbenejšie. Rad doplnkov výživy pre pokožku, vlasy a nechty obsahujú vitamíny, minerály a prvky, ktoré napomáhajú zlepšeniu stavu našich vlasov, nechtov i pokožky a potom ich udržujú v skvelej kondícii. Mali by obsahovať vyvážené množstvo dôležitých aminokyselín, vitamínom a minerálov, akými sú biotín a zinok, ktoré pomáhajú pri štiepení, lámaní a zvýšenom vypadávaní vlasov.

Vyskúšajte niektorý z našich produktov na vnútorné užívanie, ktorý poskytne potrebné látky či vitamíny a minerály. Niektoré produkty dokážu znižovať tvorbu vrások, posilňujú pleť, vlasy, nechty a bunky sliznice a podporujú prirodzenú tvorbu kolagénu. Naviac sa podieľajú na udržovaní energetickej rovnováhy metabolizmu a podporujú správnu funkciu imunitného systému.

Vzhľad je pre každého určite dôležitý. Krásna pleť, vlasy a nechty sú snom každého. Podporte rast vlasov, a vzhľad Vašej pokožky doplnkami stravy, ktoré obsahujú ideálnu kombináciu vitamínov, minerálov a extraktov pre ideálny vzhľad. Zdravé vlasy, koža a nechty odrážajú vašu starostlivosť o telo. Zinok, A, B, C, a E vitamíny sú príklady kľúčových živín pre zdravie pokožky, vlasov a nechtov.

Upresniť vyhľadávanie

Filtrovať podľa ceny

Zoradiť podľa:

Zobraziť:

menu