Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Žiadne produkty v košíku.

Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Bio dojčenské kravské mlieko

Bio dojčenské kravské mlieko Holle a Topfer a od prvého dňa je vyvážená strava dôležitá pre fyzické a duševné zdravie vášho dieťatka. S prírodnými produktmi a ingredienciami, ktoré boli starostlivo vybrané a regulované, ako je naše vynikajúce organické kravské mlieko z Alpských regiónov. Bio dojčenské kravské mlieko Holle a Topfer Bio kvalita. Bez kompromisov.

Samozrejme, pre vysokú kvalitu bio mlieka je samozrejmosťou, že zvieratá dostávajú len to najlepšie krmivo v súlade s prísnymi požiadavkami bio-certifikácie. To zaručuje vysokú kvalitu mlieka, ktoré sa používa pre bio detskú mliečnu výživu Topfer a Holle.

Kŕmenie zvierat trávou, senom alebo obilím zaručuje najlepšiu kvalitu a výživné mlieko. Perfektný základ pre naše detské jedlá. Našou prvou prioritou je zabezpečiť, aby naše produkty boli najvyššej kvality a boli bezpečné pre našich najmladších spotrebiteľov!

Vývoj a výskum výrobkov je už viac ako 107 rokov (Topfer), viac ako 85 rokov (Holle) založený na najnovších vedeckých poznatkoch, na úzkej spolupráci s pediatrami a odborníkmi na výživu a na dlhoročných skúsenostiach.

Je prirodzené, že chce to, čo je najlepšie pre jeho spomienky, šťastie, rozvoj, vzdelanie, priateľstvo, detstvo, zdravie, budúcnosť. www.topfer.skwww.holle.sk

Upresniť vyhľadávanie

Filtrovať podľa ceny

Zoradiť podľa:

Zobraziť:

menu