Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Žiadne produkty v košíku.

Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Bio dojčenské kravské mlieko

Kvalitné detské mlieko Topfer a Holle úplne nahradí výživu pre bábätko v období odstavovania alebo vo chvíli, keď mamička nemôže z akéhokoľvek dôvodu dojčiť alebo má nedostatok svojho mlieka. Počiatočné a pokračovacie detské mlieka obsahujú zmes špeciálnych živín a svojím zložením sa veľmi blízko podobajú materskému mlieku. Vďaka optimálnemu pomeru všetkých potrebných živín, detské mlieko prispieva nielen k budovaniu silného imunitného systému.

Vývoj a výskum výrobkov je už viac ako 107 rokov (Topfer), viac ako 85 rokov (Holle) založený na najnovších vedeckých poznatkoch, na úzkej spolupráci s pediatrami a odborníkmi na výživu a na dlhoročných skúsenostiach. Pre dojčenskú mliečnu výživu Lactana a Holle sa používa mlieko z fariem v alpskom regióne, ktoré sú prísne prevádzkované v súlade s predpismi pre ekologické poľnohospodárstvo. To zaručuje vysokú kvalitu mlieka, ktoré sa používa pre bio detskú mliečnu výživu Lactana a Holle.

U mliekach Topfer  a Holle bolo a je preukázané, že prirodzene posilňuje imunitný systém Vášho dieťaťa podľa vzoru materského mlieka a v BIO kvalite. Už tisíce mamičk zistili, že mlieka Topfer a Holle sú bezkonkurenčne kvalitatívne na veľmi vysokej úrovni, ako mlieka ktoré už poznáte. www.topfer.sk, www.holle.sk

Je prirodzené, že chce to, čo je najlepšie pre jeho spomienky, šťastie, ROZVOJ, vzdelanie, priateľstvo, detstvo, zdravie, budúcnosť.
 

Upresniť vyhľadávanie

Filtrovať podľa ceny

Zoradiť podľa:

Zobraziť:

menu