Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Žiadne produkty v košíku.

Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Podpora pamäte a sústredenia

Podpora pamäte a sústredenia je byť fyzicky aktívni každý deň, zostať duševne aktívni, tráviť čas s ostatnými, zostať organizovaní, mať dobrý spánok a jesť zdravú stravu.

Silná pamäť závisí od zdravia a vitality vášho mozgu. Či už ste študent študujúci na záverečné skúšky, pracujúci profesionál, ktorý má záujem urobiť všetko, čo je v jeho silách, aby ste zostali duševne bystrí, alebo senior, ktorý si chce zachovať a zlepšiť svoju šedú mozgovú hmotu, keď starnete, existuje veľa, čo môžete urobiť pre zlepšenie svojej pamäte a duševný výkon.

Naše spomienky sú neoddeliteľnou súčasťou toho, kým sme, ale ako starneme, naša pamäť upadá. U mnohých starších dospelých sa úpadok stáva natoľko vážnym, že už nie sú schopní žiť samostatne, čo je jeden z najväčších obáv.

Skvelá správa je, že existujú prípravky na lepšiu pamäť, ktoré podporujú funkciu mozgu. Existuje rad prírodných zdrojov, ktoré majú pozitívny vplyv na fungovanie mozgu i pamäte. Snáď najznámejším pomocníkom je strom Ginkgo biloba. Je jedna z najstarších rastlín na našej planéte, preukázateľne zlepšuje prekrvenie mozgu a patrí medzi najvyhľadávanejšie prípravky na lepšiu pamäť.

Ďalším lovcom v našej pamäti je Lecitín – jeho zloženie by ste si len ťažko pamätali. Lecitín má široké spektrum použitia. Je zaručene účinný pri posilňovaní pamäte, pôsobí priaznivo na pleť, ale i na chudnutie.

Upresniť vyhľadávanie

Filtrovať podľa ceny

Zoradiť podľa:

Zobraziť:

DMAE (dimethylaminoethanol) 250 mg Now Foods | výživový doplnok | vitamín

Original price was: 18,50 €.Current price is: 17,78 €.

Ginkgo Biloba Forte 120 mg Webber Naturals vitamín a výživový doplnok

Original price was: 33,90 €.Current price is: 32,30 €.

Magteín™ Horčík L-Treonát Now Foods | výživový doplnok | vitamín

Original price was: 52,90 €.Current price is: 50,33 €.

menu