Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Žiadne produkty v košíku.

Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Lapače voľných radikálov

Lapače voľných radikálov / antioxidanty Webber Naturals, Now Foods vitamíny, výživové doplnky môžu zabrániť škodám spôsobeným voľnými radikálmi ich neutralizáciou. Antioxidanty obsahujú koncentrované formy antioxidantov, čo sú látky, ktoré stabilizujú voľné radikály. Lapače voľných radikálov / antioxidanty Webber Naturals, Now Foods vitamíny, výživové doplnky pomáhajú predchádzať alebo oddialiť oxidačný stres z voľných radikálov.

V dnešnej dobe je takmer nemožné vyhnúť sa akémukoľvek dennému vystaveniu environmentálnym znečisťujúcim látkam, UV, chemikáliám a iným látkam, ktoré môžu v tele vytvárať voľné radikály. Hlavnými antioxidantmi, ktoré pomáhajú regulovať voľné radikály vo vašom tele, sú napríklad vitamíny A, C a E a minerál selén.

Čo je to oxidačný stres a ako do toho zapadajú antioxidanty?

Voľné radikály v konečnom dôsledku poškodzujú telo, pretože poškodzujú DNA, bunkové membrány, lipidy (tuky) uložené v krvných cievach a enzýmy. Voľné radikály, alebo, ako sa tiež bežne nazývajú, reaktívne formy kyslíka a reaktívne formy dusíka - žijú v tele v rovnováhe s antioxidantmi. Práve vtedy, keď je táto rovnováha narušená v dôsledku nízkeho príjmu antioxidantov a hromadenia voľných radikálov, dochádza k zrýchlenému starnutiu.

Čo je voľný radikál?

Voľné radikály sú prirodzene produkované v tele prostredníctvom normálneho fungovania telesných systémov. Tiež vystavenia sa vonkajším zdrojom, ako sú znečisťujúce látky a chemikálie a iné environmentálne faktory. Voľné radikály tak spúšťajú reťazové reakcie, ktoré môžu poškodiť bunku a jej dôležité zložky, vrátane bielkovín, lipidov a dokonca aj DNA. Tento deštruktívny proces môže viesť k celkovému narušeniu jemnej rovnováhy nášho tela.

Upresniť vyhľadávanie

Filtrovať podľa ceny

Zoradiť podľa:

Zobraziť:

menu