Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Žiadne produkty v košíku.

Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Zdravie mozgu

Zdravie mozgu Webber Naturals, Now Foods vitamíny, výživové doplnky kognitívne zdravie je na prvom mieste, nielen keď starnete, ale kedykoľvek túžite po lepšom sústredení, jasnosti a energii. Vaša bystrosť a duševná výkonnosť môžu mať každý deň značný vplyv na vašu celkovú pohodu.

Zdravie mozgu Webber Naturals, Now Foods vitamíny, výživové doplnky mozog je riadiace centrum tela, ktoré riadi funkcie ako pohyb a poznanie, ktoré zahŕňa riešenie problémov, pamäť a spracovanie informácií. Každý jednotlivec si môže uvedomiť svoje vlastné schopnosti a optimalizovať svoje kognitívne, emocionálne, psychologické a behaviorálne fungovanie, aby zvládal životné situácie.

Fungovanie nášho mozgu môže ovplyvniť veľa faktorov, ako je nedostatok živín, vek, choroba, lieky, stres, nedostatočný spánok, sedavý spôsob života a zlé zdravie čriev. V dôsledku toho mnohí ľudia trpia mozgovou hmlou, slabou koncentráciou, nízkou náladou alebo pocitom úzkosti; a kognitívny pokles je na vzostupe.

Medzi živiny obzvlášť dôležité pre zdravie mozgu patria omega-3 mastné kyseliny (mozog obsahuje 60 % tuku) a najmä DHA, ktorá prispieva k normálnej funkcii mozgu. Medzi ďalšie dôležité živiny patria tie, ktoré prispievajú k normálnemu fungovaniu nervovej sústavy, psychickej činnosti a energetickému metabolizmu.

Upresniť vyhľadávanie

Filtrovať podľa ceny

Zoradiť podľa:

Zobraziť:

menu