Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Žiadne produkty v košíku.

Zdravie iba z prírodných zdrojov!

Vitamín B

Vitamín B Webber Naturals, Now Foods vitamíny, výživové doplnky majú mnoho dôležitých úloh v tele a je nevyhnutný pre udržanie dobrého zdravia. Vitamíny skupiny B sú rozpustné vo vode, čo znamená, že si ich telo neukladá. Majú veľa dôležitých funkcií a sú životne dôležité pre udržanie dobrého zdravia. Každý vitamín má tiež jedinečnú úlohu v dobrom zdraví človeka.

Vitamín B Webber Naturals, Now Foods vitamíny, výživové doplnky pomáhajú bunkám vykonávať širokú škálu funkcií, vrátane rozkladu sacharidov, ochrany nervových zakončení a udržiavania optimálnej funkcie mozgu. V prípade nedostatku vitamínov B1, B2, B3, B5, B6, biotínu, kyseliny listovej alebo B12, čo vedie k únave, zahmlievaniu mozgu, nízkej hladine energie a dokonca k chronickej únave.

Vitamíny B majú významný vplyv na vašu energetickú hladinu, mozgovú aktivitu a bunkový metabolizmus ako stavebné kamene zdravého tela. Vitamíny B zahŕňajú tiamín, riboflavín, niacín/niacínamid, vitamín B6, vitamín B12, kyselinu listovú a kyselinu pantoténovú.

Upresniť vyhľadávanie

Filtrovať podľa ceny

Zoradiť podľa:

Zobraziť:

B-Komplex 50 mg (B50) Now Foods | výživový doplnok | vitamín

Original price was: 15,44 €.Current price is: 14,64 €.

Kyselina listová (folát) 1 mg Webber Naturals vitamín a výživový doplnok

Original price was: 6,83 €.Current price is: 5,69 €.

menu